wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Radom
Nad Potokiem Na sprzedaż 175 000 PLN 23,16 m2
Nad Potokiem / Radom / mazowieckie, Sadkowska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mieszkanie o powierzchni 23,16 m² w Radomiu. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze bloku z 1972 [...]

23,16 175 000 PLN
7556,13 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Radom
Planty Do wynajęcia 2100 PLN 38 m2
Planty / Radom / mazowieckie, Cicha Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dzień dobry, oferuję wynajem mieszkania 38m2 przy ul. Cichej w Radomiu. W skład mieszkania wchodzi: [...]

38 2100 PLN
55,26 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Radom
Glinice Do wynajęcia 2250 PLN 38 m2
Glinice / Radom / mazowieckie, Kazimierza Promyka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie - salonik z aneksem i sypialnią, znajduje się w nowym bloku na cichym, kameralnym osiedlu [...]

38 2250 PLN
59,21 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Radom
Gołębiów Do wynajęcia 2700 PLN 52 m2
Gołębiów / Radom / mazowieckie, Stefanii Sempołowskiej Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem do wynajęcia W pełni wyposażone z klimatyzacja Bardzo dobra [...]

52 2700 PLN
51,92 PLN/m²
11-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Radom
Gołębiów 2 Na sprzedaż 790 000 PLN 70,45 m2
Gołębiów 2 / Radom / mazowieckie, Żwirki i Wigury Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania – 3 pokoje, 2. piętro Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne [...]

70,45 790 000 PLN
11 213,63 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Radom Na sprzedaż 207 000 PLN 30,1 m2
Radom / mazowieckie / Polska, Podwalna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE Z KSIĘGĄ WIECZYSTĄ UWAGA TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY CENA PROMOCYJNA 207 000zł [...]

30,1 207 000 PLN
6877,08 PLN/m²
07-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Radom
Zamłynie Do wynajęcia 2050 PLN 27 m2
Zamłynie / Radom / mazowieckie, Sebastiana Klonowica Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia kawalerka typu studio 27m2 przy ul. Klonowica 8, w bloku z windą. Doskonała dla [...]

27 2050 PLN
75,93 PLN/m²
14-09-2025 Dodaj do notesu