wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
wielicki
Wieliczka
Wieliczka Na sprzedaż 1 090 000 PLN 91,23 m2
Wieliczka / wielicki / małopolskie / Polska, Sadowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Przestronne, słoneczne mieszkanie z dużym tarasem – 91,23 m² | Wieliczka, ul. Sadowa MOŻLIWOŚĆ [...]

91,23 1 090 000 PLN
11 947,82 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Radzionków Na sprzedaż 369 000 PLN 61,1 m2
Radzionków / tarnogórski / śląskie / Polska, Sadowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Najważniejsze jego atuty to: 3 niezależne pokojebalkondwustronna ekspozycja (wschód - zachód) [...]

61,1 369 000 PLN
6039,28 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy