wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Sikornik Do wynajęcia 2750 PLN 40 m2
Sikornik / Gliwice / śląskie, Pelikana Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia od zaraz komfortowe, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie (40m²)z dużym balkonem [...]

40 2750 PLN
68,75 PLN/m²
9 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Ligota
Ligota Na sprzedaż 739 000 PLN 52,97 m2
Ligota / Ligota-Panewniki / Katowice / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej części Katowic – w sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych, [...]

52,97 739 000 PLN
13 951,29 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Dąbrówka Mała Na sprzedaż 280 000 PLN 38 m2
Dąbrówka Mała / Katowice / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam przytulne mieszkanie o powierzchni 38,4 m²: (można zrobić 2 pokoje - są 2 okna), duża [...]

38 280 000 PLN
7368,42 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Śródmieście Bielsko Na sprzedaż 425 000 PLN 60 m2
Śródmieście Bielsko / Bielsko-Biała / śląskie, Profesora Mieczysława Michałowicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam przestronne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 60 m², położone na 3 [...]

60 425 000 PLN
7083,33 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Do wynajęcia 1600 PLN 50 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Czarna Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

mieszkanie po remoncie najem okazjonalny,długoterminowy mieszkanie nieumeblowane ,do własnej [...]

50 1600 PLN
32 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Siemianowice Śląskie Do wynajęcia 1500 PLN 31,72 m2
Siemianowice Śląskie / śląskie / Polska, Bohaterów Westerplatte Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie jednopokojowe o pow. 31,72m2 w budynku dziesięciopiętrowym z [...]

31,72 1500 PLN
47,29 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum
Klimzowiec Na sprzedaż 329 000 PLN 47 m2
Klimzowiec / Centrum / Chorzów / śląskie, Księdza Jana Gałeczki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze. Mieszkanie posiada 2 niezależne [...]

47 329 000 PLN
7000 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Brynów
Brynów Na sprzedaż 1 199 000 PLN 87 m2
Brynów / Katowice / śląskie, Ceglana Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Są wnętrza poprawne. Są też takie, które od pierwszego wejścia budują emocję i atmosferę miejsca. [...]

87 1 199 000 PLN
13 781,61 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Kamienica Do wynajęcia 2300 PLN 47 m2
Kamienica / Bielsko-Biała / śląskie, Jeżynowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Witam, do wynajęcia piękne dwupokojowe 47m mieszkanie idealne dla osób kochających cisze, spokój, [...]

47 2300 PLN
48,94 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Do wynajęcia 1900 PLN 48 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Romana Dmowskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Świeżynka po remoncie! 48m² pełnego wyposażenia – Dmowskiego 26B, SosnowiecSzukasz mieszkania, do [...]

48 1900 PLN
39,58 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż 415 000 PLN 72 m2
Jastrzębie-Zdrój / śląskie / Polska, Wielkopolska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m², zlokalizowane w [...]

72 415 000 PLN
5763,89 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Sikornik Do wynajęcia 2000 PLN 30 m2
Sikornik / Gliwice / śląskie, Kozielska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dostępne od 1 czerwca 2026 r. Oferuję do wynajęcia nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o [...]

30 2000 PLN
66,67 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Do wynajęcia 1400 PLN 63 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Koszalińska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, 63 metry, wyposażone, częściowo umeblowane. Wynajem dla osób [...]

63 1400 PLN
22,22 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bytom
Stroszek Na sprzedaż 220 000 PLN 38 m2
Stroszek / Bytom / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m² plus piwnica ok. 6 m², położone na 1 piętrze zadbanego, [...]

38 220 000 PLN
5789,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Zawodzie Do wynajęcia 1750 PLN 48 m2
Zawodzie / Katowice / śląskie, Piotra Niedurnego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2-pokojowe mieszk. na 1. piętrze, w Katowicach Zawodziu, BEZ POŚREDNIKÓW,48 m2, polecam [...]

48 1750 PLN
36,46 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Dąb Do wynajęcia 1100 PLN 27 m2
Dąb / Katowice / śląskie, Złota Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w apartamentowcu przy ul. Złota 71. Nieruchomość wyposażona w [...]

27 1100 PLN
40,74 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 269 000 PLN 29,97 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Zamułkowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Znajdziesz tu mieszkanie o powierzchni 29,97 m² na parterze zrewitalizowanej kamienicy z 1905 roku. [...]

29,97 269 000 PLN
8975,64 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Mysłowice Na sprzedaż 170 000 PLN 33,92 m2
Mysłowice / śląskie / Polska, Rynek Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,92 m², położone w centrum Mysłowic przy ul. Rynek [...]

33,92 170 000 PLN
5011,79 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
40 289 000 PLN
7225 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
cieszyński
Wisła Na sprzedaż 645 000 PLN 40 m2
Wisła / cieszyński / śląskie / Polska, Bukowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Jeśli marzy Ci się własny apartament, w pięknym i spokojnym górskim otoczeniu oraz świetnej [...]

40 645 000 PLN
16 125 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy