wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Do wynajęcia 1350 PLN 28 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Henryka Sienkiewicza Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Oferuję do wynajęcia umeblowaną kawalerkę o powierzchni 28 m². Znajduje się na 4. piętrze kamienicy. [...]

28 1350 PLN
48,21 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Radocha Do wynajęcia 1900 PLN 47 m2
Radocha / Sosnowiec / śląskie, Ostrogórska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia!!! Tylko najem okazjonalny!!! Umowa na minimum 1 rok. Mieszkanie znajduje [...]

47 1900 PLN
40,43 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Na sprzedaż 170 000 PLN 30 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Staropogońska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Kawalerka o powierzchni 30 mkw plus piwnica Duzy jasny pokoj,kuchnia,łazienka,przedpokój. Doskonała [...]

30 170 000 PLN
5666,67 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 470 000 PLN 58,2 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Jagiellońska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż lub zamianę na dom przestronne mieszkanie o powierzchni 58,2 m² + [...]

58,2 470 000 PLN
8075,60 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Do wynajęcia 1380 PLN 39 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Żytnia Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio wynajmę dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem. Umeblowane i w pełni [...]

39 1380 PLN
35,38 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Na sprzedaż 260 000 PLN 43,4 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Zakątek Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w Sosnowcu obok parku Dietla/Żeromparku. Idealne dla pary lub jako Inwestycja. [...]

43,4 260 000 PLN
5990,78 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Na sprzedaż 299 000 PLN 57 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Gospodarcza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie 4 pokojowe na 2 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Gospodarczej. Mieszkanie ze względu [...]

57 299 000 PLN
5245,61 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 390 000 PLN 67,38 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania, które jest jasne, przestronne i położone w miejscu, gdzie wszystko masz pod [...]

67,38 390 000 PLN
5788,07 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 330 000 PLN 52,65 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Mielecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej [...]

52,65 330 000 PLN
6267,81 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Juliusz Do wynajęcia 2000 PLN 81 m2
Juliusz / Sosnowiec / śląskie, Komandosów Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 81 M2 na II piętrze odnowionego bloku na osiedlu [...]

81 2000 PLN
24,69 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Do wynajęcia 1700 PLN 46 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Gospodarcza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie na wynajem – Sosnowiec, dzielnica Pogoń, ul. Gospodarcza. Mieszkanie o powierzchni 46 [...]

46 1700 PLN
36,96 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Do wynajęcia 1800 PLN 35 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Jana Długosza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę jasną,przestronną i nowocześnie urządzoną kawalerkę o powierzchni 35m2 ,zlokalizowaną w [...]

35 1800 PLN
51,43 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 253 900 PLN 33 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Bohaterów Monte Cassino Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż jasna i przytulna kawalerka o powierzchni 33 m², położona na 10 (ostatnim) piętrze, z [...]

33 253 900 PLN
7693,94 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 210 000 PLN 37,85 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Zagłębiowska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie o pow. 37,85m2. Liczba pokoi 1, Ogrzewanie miejskie, pięro 2/3. Czynsz ok. 600 [...]

37,85 210 000 PLN
5548,22 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Do wynajęcia 1350 PLN 26 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Kawalerka do wynajęcia – centrum miasta, gotowa do zamieszkania Na wynajem przytulna kawalerka o [...]

26 1350 PLN
51,92 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 560 000 PLN 70 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Szpaków Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowe 3-pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze od strony zachodnio-północnej . Lokal o [...]

70 560 000 PLN
8000 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Do wynajęcia 1900 PLN 35,7 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Jagiellońska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Polecamy do wynajęcia na zasadach najmu okazjonalnego 2-pokojowe mieszkanie położone w bardzo dobrej [...]

35,7 1900 PLN
53,22 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Na sprzedaż 488 000 PLN 61 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Rysia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 3 piętrze w budynku po termo [...]

61 488 000 PLN
8000 PLN/m²
21-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Do wynajęcia 750 PLN 39 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Majora Henryka Hubala-Dobrzańskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie 39 mkw. Dotychczas użytkowane przez 4 osoby (łóżka sosnowe). Istnieje [...]

39 750 PLN
19,23 PLN/m²
13-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Do wynajęcia 1400 PLN 30 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia przytulna kawalerka po remoncie, położona przy ul. Staropogońskiej w Sosnowcu - [...]

30 1400 PLN
46,67 PLN/m²
23-02-2025 Dodaj do notesu