wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 245 000 PLN 35,39 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Zygmunta Augusta Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone w bardzo dobrym punkcie Słupsk – przy ul. [...]

35,39 245 000 PLN
6922,86 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 487 000 PLN 52,26 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Stanisława Małachowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia - pośredników proszę o niekontaktowanie się. Funkcjonalne i bardzo dobrze [...]

52,26 487 000 PLN
9318,79 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Do wynajęcia 2400 PLN 42,35 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Leszczynowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ul. Leszczynowa Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym Osiedlu Cascada przy [...]

42,35 2400 PLN
56,67 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Na sprzedaż 573 900 PLN 59,16 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Filmowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Są mieszkania, które się ogląda i są takie, w których od razu wyobrażasz sobie swoje życie. Na [...]

59,16 573 900 PLN
9700,81 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Słupsk Do wynajęcia 2200 PLN 32,92 m2
Słupsk / pomorskie / Polska, Szczecińska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ul. Szczecińska Przedstawiamy przytulne, nowocześnie urządzone mieszkanie w Słupsku przy ulicy [...]

32,92 2200 PLN
66,83 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: