wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Sopot
Przylesie Do wynajęcia 6100 PLN 65 m2
Przylesie / Sopot / pomorskie, 23 Marca Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mam do wynajęcia od 1 września 2026 na minimum 12 miesięcy designerski, 3-pokojowy apartament (65 [...]

65 6100 PLN
93,85 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot Na sprzedaż 3 333 000 PLN 133,97 m2
Sopot / pomorskie / Polska, Generała Józefa Wybickiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Luksusowe mieszkanie 133,97 m² | Sopot Górny | wysoki standard | sufity 3,5 wysokości | sprzedaż [...]

133,97 3 333 000 PLN
24 878,70 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot Do wynajęcia 3500 PLN 50 m2
Sopot / pomorskie / Polska, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Obiekt Apartament na poddaszu usytuowany jest w sercu miejscowości Sopot i oferuje widok na miasto. [...]

50 3500 PLN
70 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Sopot / pomorskie / Polska, Władysława Łokietka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie -Apartament , długoterminowe/ krótkoterminowe ( od 10 Maja do 25 Września ) . [...]

60 4000 PLN
66,67 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot
Dolny Do wynajęcia 3000 PLN 39,5 m2
Sopot / pomorskie / Polska, Książąt Pomorskich Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w Sopocie ok. 40 m2 300 m od plaży. - wynajem długoterminowy. Do wynajęcia dwupokojowe [...]

39,5 3000 PLN
75,95 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot
Dolny Na sprzedaż 1 099 000 PLN 55,13 m2
Dolny / Sopot / pomorskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w nowym budynku w Sopocie dolnym, blisko Uniwersytetu. 3 niezależne [...]

55,13 1 099 000 PLN
19 934,70 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot
Górny Na sprzedaż 1 130 000 PLN 48,78 m2
Górny / Sopot / pomorskie, Aleja Niepodległości Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Atuty nieruchomości: Piechotą nad morzePiękny prywatny ogródek z dużym tarasemNajwyższa jakość [...]

48,78 1 130 000 PLN
23 165,23 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot Na sprzedaż 1 150 000 PLN 50 m2
Sopot / pomorskie / Polska, Bohaterów Monte Cassino Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Agencją nieruchomości dziękuję!!! Sprzedam mieszkanie przy głównym deptaku w Sopocie, blisko [...]

50 1 150 000 PLN
23 000 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot
Dolny Na sprzedaż 4 190 000 PLN 112 m2
Dolny / Sopot / pomorskie, Władysława IV Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż klimatyczny apartament w Sopocie – 112 m² w kamienicy z ogródkiem. Wyjątkowe , [...]

112 4 190 000 PLN
37 410,71 PLN/m²
18-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot Na sprzedaż 1 290 000 PLN 65 m2
Sopot / pomorskie / Polska, 23 Marca Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 64,9 m², położone na wysokim [...]

65 1 290 000 PLN
19 846,15 PLN/m²
12-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot Do wynajęcia 3500 PLN 45 m2
Sopot / pomorskie / Polska, Władysława Łokietka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 45 m². położone w prestiżowej [...]

45 3500 PLN
77,78 PLN/m²
25-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Sopot Do wynajęcia 3000 PLN 55 m2
Sopot / pomorskie, Oskara Kolberga Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie w Sopocie Brodwino. Piękna okolica, osiedle otoczone lasem. Mieszkanie [...]

55 3000 PLN
54,55 PLN/m²
25-03-2023 Dodaj do notesu