wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 390 000 PLN 67,38 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania, które jest jasne, przestronne i położone w miejscu, gdzie wszystko masz pod [...]

67,38 390 000 PLN
5788,07 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 330 000 PLN 52,65 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Mielecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej [...]

52,65 330 000 PLN
6267,81 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Do wynajęcia 1800 PLN 35 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Jana Długosza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę jasną,przestronną i nowocześnie urządzoną kawalerkę o powierzchni 35m2 ,zlokalizowaną w [...]

35 1800 PLN
51,43 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 253 900 PLN 33 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Bohaterów Monte Cassino Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż jasna i przytulna kawalerka o powierzchni 33 m², położona na 10 (ostatnim) piętrze, z [...]

33 253 900 PLN
7693,94 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu