wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 1 850 000 PLN 85 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Sapieżyńska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Spokojna lokalizacja. Kameralny budynek. Cztery pokoje. Oddzielna kuchnia. Duży balkon. Dwustronne [...]

85 1 850 000 PLN
21 764,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście
Główne Miasto Na sprzedaż 1 890 000 PLN 90 m2
Główne Miasto / Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Szeroka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU | W PEŁNI UMEBLOWANY | OSTATNIE, III PIĘTRO | POTENCJAŁ ROZBUDOWY [...]

90 1 890 000 PLN
21 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 4400 PLN 50 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Bagatela Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ENG: For Rent Apartment on Bagatela Street, Warsaw City Centre A unique apartment for rent in a [...]

50 4400 PLN
88 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 3790 PLN 45 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wyjątkowy Apartament z Balkonem (45+8m2) i Garażem w Sercu Warszawy – Rezydencja Warecka Z [...]

45 3790 PLN
84,22 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Śródmieście Bielsko Na sprzedaż 570 000 PLN 57 m2
Śródmieście Bielsko / Bielsko-Biała / śląskie, Kapitana Aleksandra Kunickiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie -56m2- po remoncie, na 1 (pierwszym) piętrze w 4 piętrowym bloku. [...]

57 570 000 PLN
10 000 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Śródmieście Do wynajęcia 2800 PLN 54 m2
Śródmieście / Łódź / łódzkie, Pomorska Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

3 POKOJE ,SALON Z KUCHNIA ,LAZIENKA -PO REMONCIE ,WYSOKI STANDARD DO WYNAJECIA.OPLATY OKOLO 700 ZL [...]

54 2800 PLN
51,85 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 139 500 PLN 42,25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Raciborska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż unikalna przestrzeń strychowa z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położona w zabytkowej [...]

42,25 139 500 PLN
3301,78 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 2075 PLN 26 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Grzybowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia mieszkanie 26 m2, niski standard. ul. Grzybowska 6/10. Czynsz najmu: 1.500,00 zł. + [...]

26 2075 PLN
79,81 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdynia
Śródmieście Do wynajęcia 1600 PLN 38 m2
Śródmieście / Gdynia / pomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Szukałeś mieszkania w centrum Gdyni? To kawalerka o powierzchni 38 m² spełni Twoje oczekiwania. [...]

38 1600 PLN
42,11 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 4500 PLN 42 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Rozbrat Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie dostępne do wynajęcia! ul. Rozbrat 16/18, Warszawa Śródmieście, dzielnica Powiśle | Solec [...]

42 4500 PLN
107,14 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 600 000 PLN 30,5 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Nowolipki Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż 30,5 m² kawalerka przy ul. Nowolipki, w sercu Muranowa, kilka minut od metra, tramwajów [...]

30,5 600 000 PLN
19 672,13 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Na sprzedaż 590 000 PLN 26,7 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Przechodnia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie na Przechodniej w ścisłym Centrum Warszawy po remoncie. Sprzedaż bezpośrednia - [...]

26,7 590 000 PLN
22 097,38 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Jaworzno
Śródmieście
Centrum Na sprzedaż 399 000 PLN 50,1 m2
Centrum / Śródmieście / Jaworzno / śląskie, Okrężna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis Mieszkanie w ścisłym centrum Jaworzna - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalnie [...]

50,1 399 000 PLN
7964,07 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
30 1 239 000 PLN
41 300 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 2700 PLN 39 m2
Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Okrąg Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Powiśle | ul. Okrąg | 2 pokoje | 39 m²| balkon | piwnica | park Wynajmę bezpośrednio mieszkanie [...]

39 2700 PLN
69,23 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście Do wynajęcia 2700 PLN 39 m2

39 2700 PLN
69,23 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Do wynajęcia 4800 PLN 55 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Braniborska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę nowoczesne mieszkanie 55m² | Braniborska 70 | Wrocław Bezpośrednio wynajmę przestronne, w [...]

55 4800 PLN
87,27 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Powiśle Do wynajęcia 2600 PLN 27,25 m2
Powiśle / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Wilanowska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

do wynajecia ladna kawalerka na Powislu ul.Wilanowska..mieszkanie calkowicie umeblowane..pralka, [...]

27,25 2600 PLN
95,41 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Śródmieście Na sprzedaż 749 000 PLN 71,77 m2
Śródmieście / Lublin / lubelskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyremontowane, nowoczesne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie - zapraszamy na pierwszy [...]

71,77 749 000 PLN
10 436,12 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Śródmieście
Muranów Do wynajęcia 7900 PLN 84 m2
Muranów / Śródmieście / Warszawa / mazowieckie, Pokorna Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem bez prowizji przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84 m² z loggią. [...]

84 7900 PLN
94,05 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy