wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Arkońskie-Niemierzyn Na sprzedaż 1 099 000 PLN 107 m2
Arkońskie-Niemierzyn / Szczecin / zachodniopomorskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

!Ogłoszenie prywatne - bez pośredników! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni [...]

107 1 099 000 PLN
10 271,03 PLN/m²
14 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Do wynajęcia 1900 PLN 25 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia kawalerka w Szczecinie, przy ul. Kwiatkowskiego. Powierzchnia: ok. 25 m². Mieszkanie [...]

25 1900 PLN
76 PLN/m²
19 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Warszewo Na sprzedaż 779 999 PLN 68,9 m2
Warszewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Złotowska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

4 pokojowe, 2 poziomowe, słoneczne, wygodne mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Warszewo to doskonała [...]

68,9 779 999 PLN
11 320,74 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Świerczewo Na sprzedaż 470 000 PLN 60,1 m2
Świerczewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Antoniego Kaliny Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m², do remontu, położone na 7. [...]

60,1 470 000 PLN
7820,30 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Na sprzedaż 595 000 PLN 44 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Ignacego Mościckiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam. Sprzedam mieszkanie 44m2 z ogródkiem i osobną wnęka sypialniana Mieszkanie znajduje się na [...]

44 595 000 PLN
13 522,73 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 521 790 PLN 38,68 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, bulwar Elbląski Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 38,68 m² w inwestycji Sedina Apartamenty na Kępie [...]

38,68 521 790 PLN
13 489,92 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Centrum Do wynajęcia 2200 PLN 36 m2
Centrum / Szczecin / zachodniopomorskie, Świętego Marcina Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w niskim bloku. Budynek [...]

36 2200 PLN
61,11 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Na sprzedaż 999 000 PLN 120,6 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Bolesława Śmiałego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Szukasz przestronnego mieszkania w sercu miasta, a jednocześnie położonego przy spokojnej ulicy w [...]

120,6 999 000 PLN
8283,58 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia od 16 maja 2026 r. Mieszkanie 2 pokojowe (37,5 m2) w ścisłym centrum [...]

37,5 2200 PLN
58,67 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Na sprzedaż 719 000 PLN 117 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Bohaterów Warszawy Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Sprzedam mieszkanie własnościowe 117 m. 5 pokojowe - 4 przestronne pokoje, 1 pokój mniejszy (szafa - [...]

117 719 000 PLN
6145,30 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Do wynajęcia 2300 PLN 37 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Potulicka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę przy ul. Potulickiej 40. - 37m2, 1 piętro, winda, duży balkon, ogrzewanie [...]

37 2300 PLN
62,16 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 1 690 000 PLN 82 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Leona Heyki Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedaję wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 82,09 m² w prestiżowej [...]

82 1 690 000 PLN
20 609,76 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Centrum Na sprzedaż 1 180 000 PLN 108 m2
Centrum / Szczecin / zachodniopomorskie, Stanisława Więckowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ekskluzywny apartament w sercu Szczecina Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o [...]

108 1 180 000 PLN
10 925,93 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Słoneczne Na sprzedaż 599 000 PLN 63,6 m2
Słoneczne / Szczecin / zachodniopomorskie, Jasna Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku jest w stanie gotowym do [...]

63,6 599 000 PLN
9418,24 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Do wynajęcia 3000 PLN 35 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Bronowicka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

NOWE – jeszcze niezamieszkane WYSOKI STANDARD TOP lokalizacja – Gumieńce Apartament w prestiżowym [...]

35 3000 PLN
85,71 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Na sprzedaż 813 000 PLN 74 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Kapitana Konstantego Maciejewicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie – osiedle Reda Oferuję na [...]

74 813 000 PLN
10 986,49 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Pogodno Na sprzedaż 619 000 PLN 60 m2
Pogodno / Szczecin / zachodniopomorskie, Antoniego Kaliny Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w cichej i [...]

60 619 000 PLN
10 316,67 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Pogodno Na sprzedaż 879 000 PLN 105 m2
Pogodno / Szczecin / zachodniopomorskie, Księdza Stanisława Kozierowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedaży piętro domu znajdujące w dzielnicy Pogodno, w budynku posadowionym przy cichej ulicy, [...]

105 879 000 PLN
8371,43 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Do wynajęcia 2500 PLN 36 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Hrubieszowska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym na ul. Hrubieszowskiej (Gumieńce). W skład [...]

36 2500 PLN
69,44 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Stare Miasto Na sprzedaż 585 000 PLN 59 m2
Stare Miasto / Szczecin / zachodniopomorskie, Zygmunta Starego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie z widokiem na park w kamienicy przy Wałach Chrobrego, Stare Miasto, Centrum Szczecina. W [...]

59 585 000 PLN
9915,25 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu