wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda
Kajkowo Do wynajęcia 31 PLN 96 m2
Kajkowo / Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajem PLN 3000 Szukasz spokojnego i cichego miejsca do życia? Oferujemy duże mieszkanie do [...]

96 31 PLN
0,32 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podleśna Na sprzedaż 690 000 PLN 90 m2
Podleśna / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Katowicka Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w kameralnym budynku przy ul. Katowickiej w [...]

90 690 000 PLN
7666,67 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Redykajny Na sprzedaż 580 000 PLN 53 m2
Redykajny / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Poziomkowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż – przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie z widokiem na las (52,9 m²) Oferujemy na [...]

53 580 000 PLN
10 943,40 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dobre Miasto
Dobre Miasto Na sprzedaż 295 000 PLN 47 m2
Dobre Miasto / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w Dobrym Mieście przy ulicy Garnizonowej na parterze 47m2 . Mieszkanie [...]

47 295 000 PLN
6276,60 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Na sprzedaż 929 000 PLN 70,51 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Poprzeczna Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania – Olsztyn, ul. Poprzeczna, nowe 4-pokojowe, 70,51 m² 2 balkony. [...]

70,51 929 000 PLN
13 175,44 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno Na sprzedaż 250 000 PLN 47 m2
Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska, Fryderyka Leyka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania trzy pokoje z oddzielną kuchnią z komórką lokatorską

47 250 000 PLN
5319,15 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Zatorze Do wynajęcia 2600 PLN 74 m2
Zatorze / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Borowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Oferuję do wynajęcia bardzo przestronne, funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Borowej, w [...]

74 2600 PLN
35,14 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podgrodzie Do wynajęcia 2400 PLN 37 m2
Podgrodzie / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Kazimierza Jagiellończyka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie w centrum Olsztyna – gotowe do zamieszkania Do wynajęcia [...]

37 2400 PLN
64,86 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Wojska Polskiego Na sprzedaż 539 000 PLN 50 m2
Wojska Polskiego / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Aleja Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49,4 m², położone na [...]

50 539 000 PLN
10 780 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Na sprzedaż 665 000 PLN 102 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, 11 Listopada Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Ostródy – ul. 11 Listopada Oferuję na sprzedaż [...]

102 665 000 PLN
6519,61 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Pieczewo Do wynajęcia 1600 PLN 42 m2
Pieczewo / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Wincentego Witosa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie w urokliwej części Olsztyna ( ul Witosa ) , dobrze skomunikowane ( tramwaj, autobus [...]

42 1600 PLN
38,10 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Ełk / ełcki / warmińsko-mazurskie / Polska, Płk. Witolda Pileckiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,64 m², położone na 4. piętrze [...]

65,64 599 000 PLN
9125,53 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Gutkowo Do wynajęcia 1600 PLN 33 m2
Gutkowo / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Sokola Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie o powierzchni ok. 33 m kw. I piętro przy ul. Sokolej 8, w Gutkowie. W okolicy jeziora, [...]

33 1600 PLN
48,48 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Zatorze Na sprzedaż 379 000 PLN 40,7 m2
Zatorze / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Ludwika Zamenhofa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe w spokojnej dzielnicy Olsztyna -Zatorze. Lokal znajduje [...]

40,7 379 000 PLN
9312,04 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Pieczewo Do wynajęcia 1800 PLN 42 m2

42 1800 PLN
42,86 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Jaroty Do wynajęcia 2100 PLN 48 m2
Jaroty / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Edwarda Mroza Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

REZERWACJA DO 9 LIPCA 2023 Przytulne mieszkanie do wynajęcia na ul. Mroza 20D OD ZARAZ !! - 48 m2 [...]

48 2100 PLN
43,75 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Pisz Na sprzedaż 410 000 PLN 64 m2
Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska, Rybacka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Proponuję klimatyczne mieszkanie na Mazurach w miejscowości Piszu. Świetna lokalizacja bliziutko [...]

64 410 000 PLN
6406,25 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Do wynajęcia 2300 PLN 56 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Profesora Grzegorza Nowaka Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Nowe mieszkanie oddane do użytku 4 lata temu zlokalizowane w Olsztynie przy ulicy Nowaka (Osiedle [...]

56 2300 PLN
41,07 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda
Kajkowo Na sprzedaż 736 000 PLN 76,59 m2
Kajkowo / Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska, Widok Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie dla czteroosobowej rodziny. Mieszkanie położone jest na [...]

76,59 736 000 PLN
9609,61 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Elbląg Na sprzedaż 429 000 PLN 38,5 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przytulne mieszkanie z przestronnym tarasem w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż oferuję dwupokojowe [...]

38,5 429 000 PLN
11 142,86 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy