wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer
Marysin Wawerski Na sprzedaż 380 000 PLN 26,72 m2
Marysin Wawerski / Wawer / Warszawa / mazowieckie, Króla Maciusia Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki przy ul. Króla Maciusia 7 A( Marysin [...]

26,72 380 000 PLN
14 221,56 PLN/m²
17 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wawer
Marysin Wawerski Na sprzedaż 460 000 PLN 37,5 m2
Marysin Wawerski / Wawer / Warszawa / mazowieckie, Korkowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie 2 pokoje IIIp/IVp 37,5m2 przy ulicy Korkowej, duży pokój z aneksem kuchennym i balkonem z [...]

37,5 460 000 PLN
12 266,67 PLN/m²
15-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Rembertów
Marysin Wawerski Do wynajęcia 3600 PLN 50 m2
Rembertów / Warszawa / mazowieckie, Młodnicka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Oferuję do wynajęcia nowe 3-pokojwe mieszkanie o powierzchni 50 m2, zlokalizowane przy ulicy [...]

50 3600 PLN
72 PLN/m²
07-11-2024 Dodaj do notesu
Reklamy