wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 4000 PLN 21 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

LOKALIZACJA Al. Niepodległości 84, Stary Mokotów, Warszawa. Jedna z najlepiej zlokalizowanych i [...]

21 4000 PLN
190,48 PLN/m²
4 godziny temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 445 000 PLN 23 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Pułku AK „Baszta” Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

BEZPOŚREDNIO Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 23 m², zlokalizowana w [...]

23 445 000 PLN
19 347,83 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 100 PLN 20 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Padewska Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia wyremontowana kawalerka w kamienicy w pobliżu ul. Dolnej i ul. Belwederskiej oraz parku [...]

20 100 PLN
5 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 830 000 PLN 48 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Fryderyka Joliot-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

!!!REZERWACJA!!! Mieszkanie w zielonej, powojennej części Mokotowa, która łączy wygodę życia w [...]

48 830 000 PLN
17 291,67 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 3000 PLN 42 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

English version below. Szukasz mieszkania, które łączy nowoczesny styl z doskonałą komunikacją? To [...]

42 3000 PLN
71,43 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 3100 PLN 36 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Tenisowa Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

ENG BELOW --------------------------------- Przytulne mieszkanie w kamienicy – blisko Parku [...]

36 3100 PLN
86,11 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 1 175 000 PLN 53 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Grażyny Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Lokalizacja: ul. Grażyny / Stary Mokotów Powierzchnia: 48,5 m2 Piętro: 2/3 Liczba pokoi: 2 Cena: 1 [...]

53 1 175 000 PLN
22 169,81 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 3900 PLN 54 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Wołoska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w zielonej części Mokotowa – ul. Wołoska, w pobliżu Pola [...]

54 3900 PLN
72,22 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Do wynajęcia 3100 PLN 40 m2

Prestiżowa kawalerka metro Pole Mokotowskie bezpośrednio, 40 m2 pets Opis nieruchomości Rewelacyjna [...]

40 3100 PLN
77,50 PLN/m²
13-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Mokotów
Stary Mokotów Na sprzedaż 1 395 000 PLN 55,36 m2
Stary Mokotów / Mokotów / Warszawa / mazowieckie, Aleja Niepodległości Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,36 m², zlokalizowane na 4 [...]

55,36 1 395 000 PLN
25 198,70 PLN/m²
06-10-2025 Dodaj do notesu
Reklamy