wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Do wynajęcia 4700 PLN 72 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Edwarda Habicha Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie w nowej inwestycji Ursus Factory 4. Nieruchomość usytuowana na 4 piętrze, o [...]

72 4700 PLN
65,28 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ursus Na sprzedaż 649 000 PLN 32 m2
Ursus / Warszawa / mazowieckie, Edwarda Habicha Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Komfortowe mieszkanie, dwa oddzielne w pełni wyposażone pokoje z osobną funkcjonalną, nowoczesną [...]

32 649 000 PLN
20 281,25 PLN/m²
09-10-2025 Dodaj do notesu
Reklamy