wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 3300 PLN 56,5 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 56m2, piętro 2/3 , w budynku z 2002r. przy ul. Włodarzewska, [...]

56,5 3300 PLN
58,41 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 4500 PLN 70 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Polecam na wynajem przestronny apartament o powierzchni 70 mkw. na Ochocie. Na terenie dzielnicy [...]

70 4500 PLN
64,29 PLN/m²
12-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 2900 PLN 50 m2

Przytulne, funkcjonalne mieszkanie przy Parku Szczęśliwickim. Szukasz miejsca, w którym naprawdę [...]

50 2900 PLN
58 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Na sprzedaż 1 230 000 PLN 63,49 m2
Ochota / Warszawa / mazowieckie, Włodarzewska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, jasne i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,49 m², [...]

63,49 1 230 000 PLN
19 373,13 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota Do wynajęcia 3200 PLN 57 m2

Warszawa, Ochota, 2 pokojowe, przy Parku Szczęśliwickim. Dostępne od maja 2026 r. Mieszkanie [...]

57 3200 PLN
56,14 PLN/m²
11-03-2025 Dodaj do notesu
Reklamy