wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Na sprzedaż 335 000 PLN 50 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Anny Jagiellonki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie w dzielnicy Łódź Widzew, na osiedlu Olechów. - 50 m² powierzchni. - Położone na III [...]

50 335 000 PLN
6700 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Na sprzedaż 501 000 PLN 53,64 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Bolesława Szczodrego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż średniej wielkości mieszkanie zarówno dla pary, rodziny z dziećmi jak i osoby starszej [...]

53,64 501 000 PLN
9340,04 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Na sprzedaż 725 000 PLN 65,2 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Jana Onufrego Zagłoby Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65,2 m², położone na 1 piętrze [...]

65,2 725 000 PLN
11 119,63 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Do wynajęcia 2400 PLN 62 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Zakładowa Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 62 m². Lokal znajduje się na [...]

62 2400 PLN
38,71 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Na sprzedaż 570 000 PLN 47,28 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Ketlinga Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,28 m2 wraz z [...]

47,28 570 000 PLN
12 055,84 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Do wynajęcia 1850 PLN 35 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Leszka Białego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę na osiedlu mieszkalnym Olechów, 35m z ponad 4m balkonem. Stan mieszkania po [...]

35 1850 PLN
52,86 PLN/m²
08-12-2025 Dodaj do notesu
Reklamy