wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Katowice
Giszowiec Na sprzedaż 440 000 PLN 53,43 m2
Giszowiec / Katowice / śląskie, Wojciecha Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, oferuję na sprzedaż wyremontowane mieszkanie na zielonym Giszowcu - na YouTube posiadam [...]

53,43 440 000 PLN
8235,07 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Koszutka Do wynajęcia 2550 PLN 33 m2
Koszutka / Katowice / śląskie, Aleja Wojciecha Korfantego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Bezpośrednio wynajmę słoneczne mieszkanie w samym sercu Katowic, dwa bloki od Spodka. Dwupokojowe [...]

33 2550 PLN
77,27 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Do wynajęcia 2900 PLN 43 m2
Katowice / śląskie / Polska, Aleja Wojciecha Korfantego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Piękny, nowy apartament w doskonałej lokalizacji 5 min. od ścisłego centrum Katowic. Tylko 900 [...]

43 2900 PLN
67,44 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bielany Do wynajęcia 3150 PLN 36 m2
Bielany / Warszawa / mazowieckie, Wojciecha Bogusławskiego Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Świeżo odświeżone mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na zamkniętym osiedlu z całodobową [...]

36 3150 PLN
87,50 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Praga-Północ Do wynajęcia 7100 PLN 109 m2
Praga-Północ / Warszawa / mazowieckie, Wojciecha Gersona Mieszkanie do wynajęcia | 4 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia, Warszawa, Praga Północ, Śliwice - pierwszy najemca - mieszkanie 109m2 [...]

109 7100 PLN
65,14 PLN/m²
09-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście
Nadodrze Do wynajęcia 3600 PLN 67,23 m2
Nadodrze / Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Wojciecha Cybulskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia w pełni rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie dwustronne o pow. 67.23m², po remoncie w [...]

67,23 3600 PLN
53,55 PLN/m²
01-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Giszowiec Do wynajęcia 2500 PLN 55 m2
Giszowiec / Katowice / śląskie, Wojciecha Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie 3-pokojowe na 7 piętrze w 10-piętrowym bloku + odrębna, widna kuchnia, łazienka z [...]

55 2500 PLN
45,45 PLN/m²
31-08-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice Na sprzedaż 970 000 PLN 120,69 m2
Katowice / śląskie / Polska, aleja Wojciecha Korfantego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Witam Mam do sprzedania piękne mieszkanie na osiedlu ATAL SKY+ w Katowicach przy ul. Wojciecha [...]

120,69 970 000 PLN
8037,12 PLN/m²
19-05-2025 Dodaj do notesu
Reklamy