wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 699 000 PLN 60,4 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Laudańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Marki przy M1 IKEA, Decathlon, granica z Białołęką. Sprzedam mieszkanie 60,40 m2 z ogródkiem ok 36 [...]

60,4 699 000 PLN
11 572,85 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Ząbki Do wynajęcia 4200 PLN 74 m2
Ząbki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Skowronka Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia wyjątkowe, stylowe mieszkanie o powierzchni 74 m², w szeregowcu oddanej do użytku w [...]

74 4200 PLN
56,76 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 660 000 PLN 50,21 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Agrarna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 50,24 m². Mieszkanie jest gotowe do [...]

50,21 660 000 PLN
13 144,79 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 490 000 PLN 40,2 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Kosynierów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż - mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,20 m², zlokalizowane na zamkniętym i strzeżonym [...]

40,2 490 000 PLN
12 189,05 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Radzymin
Radzymin Na sprzedaż 475 000 PLN 46 m2
Radzymin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Stary Rynek Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46 m², składające się z dwóch ustawnych pokoi, [...]

46 475 000 PLN
10 326,09 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Wołomin
Wołomin Na sprzedaż 390 000 PLN 38 m2
Wołomin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Gen. Emila Fieldorfa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m², zlokalizowane na parterze przy [...]

38 390 000 PLN
10 263,16 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Do wynajęcia 3500 PLN 48 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Wiejska Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ulicy Wiejskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 48m2, [...]

48 3500 PLN
72,92 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Wołomin
Wołomin Do wynajęcia 2200 PLN 49 m2
Wołomin / wołomiński / mazowieckie / Polska, Stanisława Moniuszki Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Wynajmę mieszkanie w Wołominie ul. Moniuszki - Centrum Wołomina.. Mieszkanie składa się z salonu z [...]

49 2200 PLN
44,90 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Ząbki Na sprzedaż 950 000 PLN 74,95 m2
Ząbki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Hansa Christiana Andersena Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie 74,9 m2 w Ząbkach Mieszkanie znajduje się na drugim [...]

74,95 950 000 PLN
12 675,12 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 799 000 PLN 98,94 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Marii Skłodowskiej-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Nowa inwestycja w topowej lokalizacji! Na sprzedaż wyjątkowe, 5-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe o [...]

98,94 799 000 PLN
8075,60 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Marki Na sprzedaż 499 000 PLN 42,84 m2
Marki / wołomiński / mazowieckie / Polska, Marii Skłodowskiej-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Lokalizacja – jedna z największych zalet! Inwestycja znajduje się w świetnym punkcie [...]

42,84 499 000 PLN
11 647,99 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
wołomiński
Kobyłka Na sprzedaż 750 000 PLN 85,9 m2
Kobyłka / wołomiński / mazowieckie / Polska, Władysława Łokietka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Serdecznie zapraszam poszukujących mieszkania w dobrej lokalizacji Kobyłki, którego położenie [...]

85,9 750 000 PLN
8731,08 PLN/m²
21-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy