wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Arkońskie-Niemierzyn Na sprzedaż 1 099 000 PLN 107 m2
Arkońskie-Niemierzyn / Szczecin / zachodniopomorskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

!Ogłoszenie prywatne - bez pośredników! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni [...]

107 1 099 000 PLN
10 271,03 PLN/m²
15 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Do wynajęcia 1900 PLN 25 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Do wynajęcia kawalerka w Szczecinie, przy ul. Kwiatkowskiego. Powierzchnia: ok. 25 m². Mieszkanie [...]

25 1900 PLN
76 PLN/m²
20 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Warszewo Na sprzedaż 779 999 PLN 68,9 m2
Warszewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Złotowska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

4 pokojowe, 2 poziomowe, słoneczne, wygodne mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Warszewo to doskonała [...]

68,9 779 999 PLN
11 320,74 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Świerczewo Na sprzedaż 470 000 PLN 60,1 m2
Świerczewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Antoniego Kaliny Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m², do remontu, położone na 7. [...]

60,1 470 000 PLN
7820,30 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
wałecki
Wałcz Na sprzedaż 499 000 PLN 77 m2
Wałcz / wałecki / zachodniopomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Ta oferta łączy wszystko, co najważniejsze — funkcjonalny dom o wysokim standardzie, dużą działkę [...]

77 499 000 PLN
6480,52 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Na sprzedaż 595 000 PLN 44 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Ignacego Mościckiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam. Sprzedam mieszkanie 44m2 z ogródkiem i osobną wnęka sypialniana Mieszkanie znajduje się na [...]

44 595 000 PLN
13 522,73 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 750 000 PLN 38,44 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Jana Kasprowicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Posiadam na sprzedaż atrakcyjny apartament inwestycyjny i wypoczynkowy w Kołobrzegu w kompleksie [...]

38,44 750 000 PLN
19 510,93 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 750 000 PLN 38,44 m2

38,44 750 000 PLN
19 510,93 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 430 000 PLN 46,5 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Grochowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Proszę o niekontaktowanie się Biur Nieruchomości oraz wszelkich pośredników .Nie jestem [...]

46,5 430 000 PLN
9247,31 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 521 790 PLN 38,68 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, bulwar Elbląski Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 38,68 m² w inwestycji Sedina Apartamenty na Kępie [...]

38,68 521 790 PLN
13 489,92 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Centrum Do wynajęcia 2200 PLN 36 m2
Centrum / Szczecin / zachodniopomorskie, Świętego Marcina Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie na drugim piętrze w niskim bloku. Budynek [...]

36 2200 PLN
61,11 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Koszalin
Przylesie Na sprzedaż 444 000 PLN 59 m2
Przylesie / Koszalin / zachodniopomorskie, Juliana Krzyżanowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m², położone na [...]

59 444 000 PLN
7525,42 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 490 000 PLN 30,3 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Emilii Gierczak Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam do zaoferowania piękny stylowy Apartament zlokalizowany na Kołobrzeskiej Starówce przy ul. [...]

30,3 490 000 PLN
16 171,62 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
kołobrzeski
Kołobrzeg Na sprzedaż 150 000 PLN 7,6 m2
Kołobrzeg / kołobrzeski / zachodniopomorskie / Polska, Emilii Gierczak Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mam do zaoferowania Mikroapartament zlokalizowany na Kołobrzeskiej Starówce przy ul. Gierczak 41. [...]

7,6 150 000 PLN
19 736,84 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Na sprzedaż 999 000 PLN 120,6 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Bolesława Śmiałego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Szukasz przestronnego mieszkania w sercu miasta, a jednocześnie położonego przy spokojnej ulicy w [...]

120,6 999 000 PLN
8283,58 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Mieszkanie do wynajęcia od 16 maja 2026 r. Mieszkanie 2 pokojowe (37,5 m2) w ścisłym centrum [...]

37,5 2200 PLN
58,67 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Na sprzedaż 719 000 PLN 117 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Bohaterów Warszawy Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Sprzedam mieszkanie własnościowe 117 m. 5 pokojowe - 4 przestronne pokoje, 1 pokój mniejszy (szafa - [...]

117 719 000 PLN
6145,30 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Do wynajęcia 2300 PLN 37 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Potulicka Mieszkanie do wynajęcia | 1 pokój

Wynajmę kawalerkę przy ul. Potulickiej 40. - 37m2, 1 piętro, winda, duży balkon, ogrzewanie [...]

37 2300 PLN
62,16 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Borne Sulinowo / szczecinecki / zachodniopomorskie / Polska, Jana Brzechwy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Gotowe do zamieszkania, zadbane mieszkanie w spokojnej, zielonej części Bornego Sulinowa. Idealne [...]

66 530 000 PLN
8030,30 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
gryficki
Rewal
Rewal Na sprzedaż 694 950 PLN 26 m2
Rewal / gryficki / zachodniopomorskie / Polska, Morska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Apartament zaprojektowany przez renomowaną pracownie architektoniczną. Wykonany z najlepszych [...]

26 694 950 PLN
26 728,85 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy