wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 1700 PLN 49 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Jana Lechonia Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie 3-pokojowe rozkładowe. Umeblowane. Nowe okna, w kuchni płyta gazowa, piekarnik [...]

49 1700 PLN
34,69 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 2200 PLN 39 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Witkacego Mieszkanie do wynajęcia | 2 pokoje

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 39 m2 w Zgierzu na os. 650-lecia, po kapitalnym remoncie, [...]

39 2200 PLN
56,41 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 225 000 PLN 39 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Bolesława Leśmiana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

MIESZKANIE M3, pow. 39m2, 4 piętro, w bloku 4 piętrowym, do remontu. Mieszkanie rozkładowe, [...]

39 225 000 PLN
5769,23 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 2100 PLN 55 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 55 m² — 3 pokoje, kuchnia połączona z salonem, balkon. Garaż i [...]

55 2100 PLN
38,18 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Na sprzedaż 499 000 PLN 61,63 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie / Polska, Stanisława Dubois Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

REZERWACJA !!! Na sprzedaż piękne, słoneczne mieszkanie. Spokojna, zielona okolica idealna dla [...]

61,63 499 000 PLN
8096,71 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Ozorków Do wynajęcia 2800 PLN 60 m2
Ozorków / zgierski / łódzkie / Polska, Marsz. Józefa Piłsudskiego Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę lokal mieszkalny na 1. piętrze w Ozorkowie, ul. Piłsudskiego 5. Powierzchnia 60 m2 (salon, [...]

60 2800 PLN
46,67 PLN/m²
10-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki Na sprzedaż 339 000 PLN 51 m2
Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska, Konstantynowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przytulne, w pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51,08 m², [...]

51 339 000 PLN
6647,06 PLN/m²
14-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki Na sprzedaż 300 000 PLN 48 m2
Aleksandrów Łódzki / zgierski / łódzkie / Polska, Rafała Bratoszewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie 48 m² na 4 piętrze, pełna własność z księgą wieczystą. Pomieszczenia:salon – 14 [...]

48 300 000 PLN
6250 PLN/m²
09-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
zgierski
Zgierz Do wynajęcia 2000 PLN 40 m2
Zgierz / zgierski / łódzkie, Ozorkowska Mieszkanie do wynajęcia | brak pokoi

Nowe wyremontowane mieszkania z podwurkiem parking samochodowe cana za mieszkania som opłaty [...]

40 2000 PLN
50 PLN/m²
07-12-2024 Dodaj do notesu
Reklamy