wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie

Mieszkania

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
poznański
Czerwonak
Owińska Do wynajęcia 3400 PLN 60 m2
Owińska / Czerwonak / poznański / wielkopolskie / Polska, Zielona Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Mieszkanie 60 m2. Trzy pokoje, kuchnia, pralnia w piwnicy. Ogrzewanie podłogowe, płyta winylowa. W [...]

60 3400 PLN
56,67 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Zielona Góra
Centrum Do wynajęcia 2900 PLN 70 m2
Centrum / Zielona Góra / lubuskie, Mikołaja Reja Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę trzypokojowe mieszkanie na ul. Reja w apartamentowcu nr 15 ("Wegarnik"). Mieszkanie [...]

70 2900 PLN
41,43 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Zielona Góra Na sprzedaż 550 000 PLN 49,13 m2
Zielona Góra / lubuskie / Polska, Ludowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż o metrażu 49,13 m2 na 2 piętrze w budynku 5-cio piętrowym. Blok znajduje się [...]

49,13 550 000 PLN
11 194,79 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Dąbrowa Górnicza
Zielona Na sprzedaż 160 000 PLN 33 m2
Zielona / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Robotnicza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Do sprzedania mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej na ul Robotniczej. Mieszkanie o powierzchni [...]

33 160 000 PLN
4848,48 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubuskie
Zielona Góra
Os. Przyjaźni Na sprzedaż 388 000 PLN 48,6 m2
Os. Przyjaźni / Zielona Góra / lubuskie, Węgierska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie dwupokojowe z potencjałem w Zielonej Górze – idealne dla rodziny lub studentów! Dostępne [...]

48,6 388 000 PLN
7983,54 PLN/m²
08-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Stare Polesie Do wynajęcia 2900 PLN 75 m2
Stare Polesie / Polesie / Łódź / łódzkie, Zielona Mieszkanie do wynajęcia | 3 pokoje

Wynajmę mieszkanie 75 m2 - salon z kuchnią, 2 sypialnie, duża łazienka oraz przedpokój, Drzwi [...]

75 2900 PLN
38,67 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: