wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 538 900 PLN (9674 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Dziesięciny Na sprzedaż 480 000 PLN 84 m2
Dziesięciny / Białystok / podlaskie, Porzeczkowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 83,5 m² znajduje się na 9. piętrze w 10-piętrowym budynku z [...]

84 480 000 PLN
5714,29 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Dziesięciny Na sprzedaż 430 000 PLN 47,22 m2
Dziesięciny / Białystok / podlaskie, Zagórna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedaży mieszkanie na Os. Dziesięciny w Białymstoku przy ul. Zagórnej 11 - 3-pokojowe o pow. [...]

47,22 430 000 PLN
9106,31 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Białostoczek Na sprzedaż 459 000 PLN 66 m2
Białostoczek / Białystok / podlaskie, Białostoczek Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zadbane 3 pokojowe mieszkanie na osiedlu Białostoczek ul. Białostoczek 17. 3 pokoje + oddzielna [...]

66 459 000 PLN
6954,55 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 850 000 PLN 77,2 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Józefa Marjańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie w dobrym stanie, mozliwosc zamieszkania od razu po wydaniu kluczy. Nieruchomosc [...]

77,2 850 000 PLN
11 010,36 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 629 000 PLN 38 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Jurowiecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam serdecznie, mam do sprzedania Nowy Nowoczesny Apartament świeżo wykończony w nowoczesnym [...]

38 629 000 PLN
16 552,63 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Przydworcowe Na sprzedaż 499 000 PLN 48,2 m2
Przydworcowe / Białystok / podlaskie, Kardynała Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

ZAMIESZKAJ NA OSIEDLU PRZYDWORCOWYM!Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, jasne i gotowe do wprowadzenia [...]

48,2 499 000 PLN
10 352,70 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Młodych Na sprzedaż 468 000 PLN 52,18 m2
Młodych / Białystok / podlaskie, Hetmańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie w stanie deweloperskim, częściowo wykończone. Ściany pokryte gładzią szpachlową i [...]

52,18 468 000 PLN
8968,95 PLN/m²
27-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Nowe Miasto Na sprzedaż 710 000 PLN 99 m2
Nowe Miasto / Białystok / podlaskie, Stefana Żeromskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż proponujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą o łącznej powierzchni [...]

99 710 000 PLN
7171,72 PLN/m²
07-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 400 000 PLN 40 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Aleja Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie znajduje się w Centrum Białegostoku świetny punkt komunikacyjny Blisko sklepy spożywcze i [...]

40 400 000 PLN
10 000 PLN/m²
05-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Bema Na sprzedaż 464 000 PLN 42,5 m2
Bema / Białystok / podlaskie, Generała Józefa Bema Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dwustronne mieszkanie po generalnym remoncie – gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż oferuję [...]

42,5 464 000 PLN
10 917,65 PLN/m²
01-09-2025 Dodaj do notesu