wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 185 000 PLN (4111 PLN/m²)

Mieszkania Miastko

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
bytowski
Miastko
Miastko Na sprzedaż 185 000 PLN 45 m2
Miastko / bytowski / pomorskie / Polska, os. Niepodległości Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem, położone w spokojnej okolicy z pięknym widokiem na [...]

45 185 000 PLN
4111,11 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: