wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 522 251 PLN (8847 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum
Klimzowiec Na sprzedaż 329 000 PLN 47 m2
Klimzowiec / Centrum / Chorzów / śląskie, Księdza Jana Gałeczki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze. Mieszkanie posiada 2 niezależne [...]

47 329 000 PLN
7000 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Jaworzno
Śródmieście
Centrum Na sprzedaż 385 000 PLN 50,1 m2
Centrum / Śródmieście / Jaworzno / śląskie, Okrężna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis Mieszkanie w ścisłym centrum Jaworzna - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalnie [...]

50,1 385 000 PLN
7684,63 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum Na sprzedaż 230 000 PLN 37,4 m2
Centrum / Chorzów / śląskie, Generała Henryka Dąbrowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Chorzów, ul. Dąbrowskiego Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o [...]

37,4 230 000 PLN
6149,73 PLN/m²
10-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 850 000 PLN 77,2 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Józefa Marjańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie w dobrym stanie, mozliwosc zamieszkania od razu po wydaniu kluczy. Nieruchomosc [...]

77,2 850 000 PLN
11 010,36 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie wielkopolskie
Poznań
Centrum Na sprzedaż 1 699 000 PLN 90 m2
Centrum / Poznań / wielkopolskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

LUKSUSOWY APARTAMENT 4-POKOJOWY | 90 m² | WYSOKI STANDARD | GOTOWY DO ZAMIESZKANIA Realne zdjęcia | [...]

90 1 699 000 PLN
18 877,78 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 629 000 PLN 38 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Jurowiecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam serdecznie, mam do sprzedania Nowy Nowoczesny Apartament świeżo wykończony w nowoczesnym [...]

38 629 000 PLN
16 552,63 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 510 000 PLN 50,52 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Alojzego Pawliczka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie na 2 piętrze w trzy piętrowym bloku z 2023 roku. Lokal [...]

50,52 510 000 PLN
10 095,01 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Świętochłowice
Centrum Na sprzedaż 337 777 PLN 43,88 m2
Centrum / Świętochłowice / śląskie, Polna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam NOWE 2 pokojowe mieszkania, o powierzchni 38 m2 położone przy ul. Polnej 52 w [...]

43,88 337 777 PLN
7697,74 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Centrum Na sprzedaż 1 180 000 PLN 108 m2
Centrum / Szczecin / zachodniopomorskie, Stanisława Więckowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ekskluzywny apartament w sercu Szczecina Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o [...]

108 1 180 000 PLN
10 925,93 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
tarnogórski
Tarnowskie Góry
Śródmieście-Centrum Na sprzedaż 478 000 PLN 64,66 m2
Śródmieście-Centrum / Tarnowskie Góry / tarnogórski / śląskie, Marii Skłodowskiej-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowoczesny, jednopiętrowy budynek obejmujący 10 funkcjonalnych lokali mieszkalnych, położony przy [...]

64,66 478 000 PLN
7392,51 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Centrum Na sprzedaż 480 000 PLN 49 m2
Centrum / Kielce / świętokrzyskie, Równa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Możliwa zamiana na większe mieszkanie. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni [...]

49 480 000 PLN
9795,92 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 182 000 PLN 34,6 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Księdza Stanisława Brzóski Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji (ul. Brzóski, w dzielnicy [...]

34,6 182 000 PLN
5260,12 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Na sprzedaż 409 000 PLN 47 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Urzędnicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż - zamiana – centrum Łodzi Sprzedam lub zamienię przytulne, zadbane mieszkanie [...]

47 409 000 PLN
8702,13 PLN/m²
26-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Na sprzedaż 540 000 PLN 77,87 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Zgierska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

INWESTYCJA Z NIEZLICZONYMI MOŻLIWOŚCIAMI Oferuję na sprzedaż unikatową nieruchomość, która obecnie [...]

77,87 540 000 PLN
6934,63 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Jastrzębie-Zdrój
Centrum Na sprzedaż 188 000 PLN 35 m2
Centrum / Jastrzębie-Zdrój / śląskie, Śląska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35 m², położone na wysokim [...]

35 188 000 PLN
5371,43 PLN/m²
25-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty-Centrum Na sprzedaż 560 000 PLN 59,01 m2
Bałuty-Centrum / Bałuty / Łódź / łódzkie, Zygmunta Sierakowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż oferujemy nowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 59,01 m², położone na 3. piętrze [...]

59,01 560 000 PLN
9489,92 PLN/m²
20-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie podlaskie
Białystok
Centrum Na sprzedaż 400 000 PLN 40 m2
Centrum / Białystok / podlaskie, Aleja Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie znajduje się w Centrum Białegostoku świetny punkt komunikacyjny Blisko sklepy spożywcze i [...]

40 400 000 PLN
10 000 PLN/m²
05-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 350 000 PLN 64,04 m2
Centrum / Zabrze / śląskie, Jana III Sobieskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,04 m², położone na 6 piętrze w budynku 8 piętrowym. Czyste, [...]

64,04 350 000 PLN
5465,33 PLN/m²
03-12-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Centrum Na sprzedaż 186 000 PLN 50,28 m2
Centrum / Zabrze / śląskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedaż bezpośrednio od właściciela. Brak pośredników. Mieszkanie 2-pokojowe (jeden pokój [...]

50,28 186 000 PLN
3699,28 PLN/m²
25-11-2025 Dodaj do notesu
Reklamy