wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 235 000 PLN (5414 PLN/m²)

Mieszkania Dąbrowa Górnicza Ząbkowice

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Dąbrowa Górnicza
Ząbkowice Na sprzedaż 235 000 PLN 43,4 m2
Ząbkowice / Dąbrowa Górnicza / śląskie, Osiedle Robotnicze Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis nieruchomości - mieszkanie do remontu Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 43,4 m², [...]

43,4 235 000 PLN
5414,75 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: