wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 631 582 PLN (11 199 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
wałbrzyski
Szczawno-Zdrój Na sprzedaż 394 000 PLN 47 m2
Szczawno-Zdrój / wałbrzyski / dolnośląskie / Polska, Józefa Łączyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyjątkowy, dwupoziomowy apartament w nowym budynku w uzdrowiskowym Szczawnie-Zdroju Na sprzedaż [...]

47 394 000 PLN
8382,98 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
świdnicki
Świebodzice Na sprzedaż 119 000 PLN 41 m2
Świebodzice / świdnicki / dolnośląskie / Polska, Rynek Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuje 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m², zlokalizowane przy ul. Rynek w Świebodzicach. [...]

41 119 000 PLN
2902,44 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Muchobór Wielki Na sprzedaż 857 000 PLN 65 m2
Muchobór Wielki / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Jurija Gagarina Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Obniżka ceny – 859 000 zł zamiast 900 000 zł. Ogłoszenie prywatne. Bez prowizji. Sprzedaję [...]

65 857 000 PLN
13 184,62 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna Na sprzedaż 899 900 PLN 59 m2
Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Tadeusza Brzozy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

PRYWATNIE: Wyjątkowe, kameralne 3 pokoje na Nowych Żernikach Cena: 899 900 zł (15 244 zł/m²) Do [...]

59 899 900 PLN
15 252,54 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Jagodno Na sprzedaż 885 000 PLN 66 m2
Jagodno / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Antonia Vivaldiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone na zadbanym, [...]

66 885 000 PLN
13 409,09 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Na sprzedaż 1 350 000 PLN 73,62 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Kardynała Stefana Wyszyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,62 m2, usytuowane na 6. piętrze (ostatnim) [...]

73,62 1 350 000 PLN
18 337,41 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław Na sprzedaż 588 000 PLN 36,79 m2
Wrocław / dolnośląskie / Polska, Słowicza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

PL/ENG/RU/UA/DE OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE, PRYWATNE. Na sprzedaż unikatowy, świeżo wyremontowany [...]

36,79 588 000 PLN
15 982,60 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście
Ołbin Na sprzedaż 575 000 PLN 47 m2
Ołbin / Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Ignacego Daszyńskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Wrocław, Ołbin, ul. Daszyńskiego – mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o pow. 47 mkw. Położone jest na [...]

47 575 000 PLN
12 234,04 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Krzyki Na sprzedaż 759 900 PLN 63,5 m2
Krzyki / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Powstańców Śląskich Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Wyjątkowa przestrzeń inspirowana klimatem nowojorskich loftów – wysokie na 3,3 m pomieszczenia, duże [...]

63,5 759 900 PLN
11 966,93 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Nowy Dwór Na sprzedaż 685 000 PLN 51 m2
Nowy Dwór / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Rogowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51 m², położone na rodzinnym osiedlu, z [...]

51 685 000 PLN
13 431,37 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
wołowski
Brzeg Dolny
Brzeg Dolny Na sprzedaż 220 000 PLN 25 m2
Brzeg Dolny / wołowski / dolnośląskie / Polska, Stanisława Wyspiańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mieszkanie kawalerka 25m2 na sprzedaż dobre użytkowanie na przeciw targu w brzegu dolnym [...]

25 220 000 PLN
8800 PLN/m²
02-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Muchobór Wielki Na sprzedaż 650 000 PLN 53 m2
Muchobór Wielki / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Stanisławowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe położone przy ul. Stanisławowskiej 52 we Wrocławiu, na [...]

53 650 000 PLN
12 264,15 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Przedmieście Oławskie Na sprzedaż 1 185 000 PLN 79 m2
Przedmieście Oławskie / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Generała Romualda Traugutta Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Cena do negocjacji Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,9 m² przy ul. [...]

79 1 185 000 PLN
15 000 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Grabiszyn-Grabiszynek Na sprzedaż 799 000 PLN 49,1 m2
Grabiszyn-Grabiszynek / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, aleja Generała Józefa Hallera Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

OFERTA BEZPOŚREDNIA · nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2-pokojowe z dużą garderobą · [...]

49,1 799 000 PLN
16 272,91 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Fabryczna
Leśnica Na sprzedaż 750 184 PLN 90,93 m2
Leśnica / Fabryczna / Wrocław / dolnośląskie, Komornicka Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 91-94 m², zlokalizowane w spokojnej części Wrocław [...]

90,93 750 184 PLN
8250,13 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 537 000 PLN 39 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Braterska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

OKAZJA nowe odebrane mieszkanie | Krzyki ,Braterska 4, Wrocław SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA Idealne dla [...]

39 537 000 PLN
13 769,23 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 550 000 PLN 58 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Ślężna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

W trakcie sprzedaży. We speak English & German. Offer below. Przytulny azyl w mieście? [...]

58 550 000 PLN
9482,76 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Cieplice Śląskie-Zdrój / Jelenia Góra / dolnośląskie, Macieja Rataja Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż atrakcyjne, wyremontowane mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części [...]

47 352 500 PLN
7500 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki Na sprzedaż 850 000 PLN 67 m2
Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Wapienna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż piękne, bardzo klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy. Mieszkanie [...]

67 850 000 PLN
12 686,57 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Śródmieście Na sprzedaż 528 000 PLN 49,24 m2
Śródmieście / Wrocław / dolnośląskie, Błogosławionej Edyty Stein Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedaży mieszkanie z widokiem na Park Edyty Stein. Spokojna okolica. Bliskość sklepów(Biedronka [...]

49,24 528 000 PLN
10 722,99 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy