wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 128 023 PLN (18 290 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
VII Dwór Na sprzedaż 490 000 PLN 36 m2
VII Dwór / Gdańsk / pomorskie, Henryka Rodakowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

mieszkanie ustawne, jasne i bardzo ciepłe, rano śpiew ptaków - bardzo cicha okolica z szybkim [...]

36 490 000 PLN
13 611,11 PLN/m²
5 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Ujeścisko-Łostowice
Ujeścisko Na sprzedaż 630 000 PLN 46 m2
Ujeścisko / Ujeścisko-Łostowice / Gdańsk / pomorskie, Niepołomicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam na sprzedaż mieszkanie, gotowe do zamieszkania : Lokalizacja: Gdańsk, ul. Niepołomicka, osiedle [...]

46 630 000 PLN
13 695,65 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz
Wrzeszcz Dolny Na sprzedaż 699 000 PLN 28 m2
Wrzeszcz Dolny / Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Grudziądzka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferta bezpośrednio od właściciela, pośrednikom dziękujemy. Film: -f5dg3Z_pYo Mieszkanie mało [...]

28 699 000 PLN
24 964,29 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście
Główne Miasto Na sprzedaż 1 890 000 PLN 90 m2
Główne Miasto / Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Szeroka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

PO GENERALNYM REMONCIE W 2023 ROKU | W PEŁNI UMEBLOWANY | OSTATNIE, III PIĘTRO | POTENCJAŁ ROZBUDOWY [...]

90 1 890 000 PLN
21 000 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Piecki-Migowo Na sprzedaż 870 000 PLN 62,4 m2
Piecki-Migowo / Gdańsk / pomorskie, Henryka Arctowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia od właściciela – ogłoszenie prywatne. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na [...]

62,4 870 000 PLN
13 942,31 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Na sprzedaż 900 000 PLN 66,7 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Anny Jagiellonki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż: Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m², [...]

66,7 900 000 PLN
13 493,25 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Jasień Na sprzedaż 799 000 PLN 56,77 m2
Jasień / Gdańsk / pomorskie, Morelowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,77 m² położone na 2 piętrze [...]

56,77 799 000 PLN
14 074,34 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Piecki-Migowo Na sprzedaż 1 065 000 PLN 70 m2
Piecki-Migowo / Gdańsk / pomorskie, Myśliwska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bez pośredników. Cena do negocjacji !!! Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w kameralnym, [...]

70 1 065 000 PLN
15 214,29 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Orunia Górna-Gdańsk Południe Na sprzedaż 750 000 PLN 49,9 m2
Orunia Górna-Gdańsk Południe / Gdańsk / pomorskie, Generała Leopolda Okulickiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Cena: 750000 zł Cena za m²: 15030 zł/m² Podstawowe informacje: Lokalizacja: Gdańsk, Orunia Górna, [...]

49,9 750 000 PLN
15 030,06 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Na sprzedaż 1 050 000 PLN 48 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Szafarnia Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Jest do sprzedania apartament dwupokojowy z garderobą w centrum miasta Gdańska. Apartament znajduje [...]

48 1 050 000 PLN
21 875 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze
Przymorze Małe Na sprzedaż 1 280 000 PLN 68,1 m2
Przymorze Małe / Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Lęborska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nie współpracuję z biurami nieruchomości ani pośrednikami! Na sprzedaż nieruchomość w świetnej [...]

68,1 1 280 000 PLN
18 795,89 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście
Stare Miasto Na sprzedaż 729 000 PLN 59 m2
Stare Miasto / Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Jana Heweliusza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym sercu Gdańska – przy ul. Heweliusza. [...]

59 729 000 PLN
12 355,93 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Na sprzedaż 1 115 000 PLN 46,42 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Chmielna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nieruchomość znajduje się na prestiżowej Wyspie Spichrzów w apartamentowcu Waterlane Island z [...]

46,42 1 115 000 PLN
24 019,82 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Piecki-Migowo
Piecki Na sprzedaż 1 199 000 PLN 65 m2
Piecki / Piecki-Migowo / Gdańsk / pomorskie, Myśliwskie Wzgórze Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem – idealne dla rodziny! Na sprzedaż funkcjonalne i [...]

65 1 199 000 PLN
18 446,15 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Na sprzedaż 895 000 PLN 39,77 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Grudziądzka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nie korzystam z pośrednictwa, dziękuję za uszanowanie. Sprzedam ładne, jasne mieszkanie znajdujące [...]

39,77 895 000 PLN
22 504,40 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Chełm Na sprzedaż 949 000 PLN 75,9 m2
Chełm / Gdańsk / pomorskie, Anny Jagiellonki Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, o pow. 75,9m2., na trzecim piętrze III-piętrowego budynku z [...]

75,9 949 000 PLN
12 503,29 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Przymorze
Przymorze Małe Na sprzedaż 697 000 PLN 37 m2
Przymorze Małe / Przymorze / Gdańsk / pomorskie, Bzowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie (niezamieszkałe), gotowe do [...]

37 697 000 PLN
18 837,84 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk Na sprzedaż 900 000 PLN 66,7 m2
Gdańsk / pomorskie / Polska, Anny Jagiellonki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż: Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 66,7 m², położone [...]

66,7 900 000 PLN
13 493,25 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Śródmieście Na sprzedaż 935 000 PLN 37,89 m2
Śródmieście / Gdańsk / pomorskie, Stępkarska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Ostatnie 2 pokoje z południowym widokiem na Motławę! Pozostałe mieszkania po tej stronie są już [...]

37,89 935 000 PLN
24 676,70 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie pomorskie
Gdańsk
Wrzeszcz Na sprzedaż 1 950 000 PLN 74,26 m2
Wrzeszcz / Gdańsk / pomorskie, Karola Szymanowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyjątkowe, wykończone całkowicie pod siebie, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na prestiżowym [...]

74,26 1 950 000 PLN
26 259,09 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu