wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 310 000 PLN (7209 PLN/m²)

Mieszkania Gliwice Sośnica

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Sośnica Na sprzedaż 310 000 PLN 43 m2
Sośnica / Gliwice / śląskie, Odrowążów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam na sprzedaż 2 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie na 9 piętrze (winda) z którego widać całą [...]

43 310 000 PLN
7209,30 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: