wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 300 000 PLN (4424 PLN/m²)

Mieszkania Grajewo

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie podlaskie
grajewski
Grajewo Na sprzedaż 300 000 PLN 67,8 m2
Grajewo / grajewski / podlaskie / Polska, osiedle Południe Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 67,8 m², położone na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku z [...]

67,8 300 000 PLN
4424,78 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu

Mieszkania - zobacz oferty przy ulicach: