wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 550 390 PLN (11 299 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie wielkopolskie
grodziski
Grodzisk Wielkopolski
Grodzisk Wielkopolski Na sprzedaż 86 950 PLN 43,46 m2
Grodzisk Wielkopolski / grodziski / wielkopolskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Syndyk Masy Upadłości Michała Krzyźlaka w upadłości w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przez [...]

43,46 86 950 PLN
2000,69 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Chrzanów Mały Na sprzedaż 425 000 PLN 29 m2
Chrzanów Mały / Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Herbatnikowa Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam bezpośrednio umeblowane mieszkanie 29 metrów w Chrzanowie Małym, obok Grodziska [...]

29 425 000 PLN
14 655,17 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 645 000 PLN 45 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Henryka Sienkiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Ogłoszenie osoby prywatnej, Mieszkanie z 2022 r., 1 piętro z windą, 45 m2 + balkon 9m2 + garaż [...]

45 645 000 PLN
14 333,33 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 870 000 PLN 74,37 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Żydowska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Najważniejsze informacje: Świetna lokalizacja i komunikacja – wszędzie blisko i wygodnieBardzo [...]

74,37 870 000 PLN
11 698,27 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
grodziski
Grodzisk Mazowiecki
Grodzisk Mazowiecki Na sprzedaż 725 000 PLN 52,5 m2
Grodzisk Mazowiecki / grodziski / mazowieckie / Polska, Obrońców Getta Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż prywatne gotowe do wprowadzenia się od zaraz mieszkanie o powierzchni 52,5 m² (2 [...]

52,5 725 000 PLN
13 809,52 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy