wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 492 333 PLN (8447 PLN/m²)

Mieszkania Kielce KSM-XXV-lecia

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Na sprzedaż 379 000 PLN 47 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie, Zagórska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na parterze przy ul. [...]

47 379 000 PLN
8063,83 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Na sprzedaż 599 000 PLN 75 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie, Ludwiki Wawrzyńskiej Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na parterze na osiedlu KSM Kielce. Mieszkanie znajduje sie w budynku [...]

75 599 000 PLN
7986,67 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Na sprzedaż 499 000 PLN 53,71 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie, Romualda Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,71 m² + balkon o powierzchni 5 m², znajdujące się na [...]

53,71 499 000 PLN
9290,63 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu