wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 558 300 PLN (8558 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Świętokrzyskie Na sprzedaż 410 000 PLN 59,95 m2
Świętokrzyskie / Kielce / świętokrzyskie, Marszałka Józefa Piłsudskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,95 m², zlokalizowane na 4 piętrze 4-piętrowego [...]

59,95 410 000 PLN
6839,03 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Świętokrzyskie Na sprzedaż 495 000 PLN 59,99 m2
Świętokrzyskie / Kielce / świętokrzyskie, Jana Nowaka-Jeziorańskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Funkcjonalne mieszkanie z balkonem, na parterze w 4piętrowym bloku. Składa się z 3 pokoi, [...]

59,99 495 000 PLN
8251,38 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Na sprzedaż 379 000 PLN 47 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie, Zagórska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na parterze przy ul. [...]

47 379 000 PLN
8063,83 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 445 000 PLN 50 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Plac Wolności Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferujemy mieszkanie o pow. 50,0 m2 przy pl. Wolności w Kielcach. Lokal po generalnym remoncie , [...]

50 445 000 PLN
8900 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Na sprzedaż 599 000 PLN 75 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie, Ludwiki Wawrzyńskiej Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na parterze na osiedlu KSM Kielce. Mieszkanie znajduje sie w budynku [...]

75 599 000 PLN
7986,67 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Ślichowice Na sprzedaż 650 000 PLN 63,5 m2
Ślichowice / Kielce / świętokrzyskie, Sylwestra Kowalczewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe, plus kuchnia, korytarz, łazienka i toaleta, oraz balkon z [...]

63,5 650 000 PLN
10 236,22 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
KSM-XXV-lecia Na sprzedaż 499 000 PLN 53,71 m2
KSM-XXV-lecia / Kielce / świętokrzyskie, Romualda Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,71 m² + balkon o powierzchni 5 m², znajdujące się na [...]

53,71 499 000 PLN
9290,63 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Barwinek Na sprzedaż 391 512 PLN 59,32 m2
Barwinek / Kielce / świętokrzyskie, Barwinek Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie na Barwinku, Kielce. Mieszkanie o powierzchni 59,32 m² [...]

59,32 391 512 PLN
6600 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Baranówek Na sprzedaż 964 800 PLN 98,5 m2
Baranówek / Kielce / świętokrzyskie, Lisowczyków Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Witam, Na sprzedaż przestronny lokal mieszkalny o powierzchni 95 m², usytuowany na parterze w [...]

98,5 964 800 PLN
9794,92 PLN/m²
23-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Sady Na sprzedaż 358 000 PLN 46,2 m2
Sady / Kielce / świętokrzyskie, Wiosenna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam dwustronne 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Wiosennej w [...]

46,2 358 000 PLN
7748,92 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Bocianek Na sprzedaż 415 000 PLN 50,2 m2
Bocianek / Kielce / świętokrzyskie, Marii Konopnickiej Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

BEZ POŚREDNIKA. Mamy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2m2 na czwartym piętrze w [...]

50,2 415 000 PLN
8266,93 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Herby Na sprzedaż 410 000 PLN 57,8 m2
Herby / Kielce / świętokrzyskie, Szczygla Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania, które łączy komfort niskiego piętra z doskonałym dostępem do miejskiej [...]

57,8 410 000 PLN
7093,43 PLN/m²
01-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 235 000 PLN 30 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Karczówkowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Bezpośrednio sprzedam Ul. Karczowkowska 10 Mieszkanie o powierzchni 30m2 do remontu z dużym [...]

30 235 000 PLN
7833,33 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Centrum Na sprzedaż 480 000 PLN 49 m2
Centrum / Kielce / świętokrzyskie, Równa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Możliwa zamiana na większe mieszkanie. Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni [...]

49 480 000 PLN
9795,92 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Sady Na sprzedaż 489 000 PLN 60 m2
Sady / Kielce / świętokrzyskie, Jesionowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedaż bezpośrednia, pośrednikom dziękuję za współpracę Mieszkanie o powierzchni 60 m² znajduje [...]

60 489 000 PLN
8150 PLN/m²
25-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Sady Na sprzedaż 399 000 PLN 48 m2
Sady / Kielce / świętokrzyskie, Nowowiejska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Do sprzedania mieszkanie na os.Sady , przy ul.Nowowiejska 24, 9 p.Mieszkanie składa się z dwóch [...]

48 399 000 PLN
8312,50 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 470 000 PLN 55,3 m2
Kielce / świętokrzyskie / Polska, Nowy Świat Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe 55 m2, na drugim piętrze, w dwupiętrowym bloku z 2000 r. [...]

55,3 470 000 PLN
8499,10 PLN/m²
18-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce Na sprzedaż 309 000 PLN 41,8 m2

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,80 m², położone w ścisłym centrum Kielc, przy ul. [...]

41,8 309 000 PLN
7392,34 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie świętokrzyskie
Kielce
Bukówka Na sprzedaż 499 999 PLN 74,58 m2
Bukówka / Kielce / świętokrzyskie, Łopianowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

OFERTA PROMOCYJNA MAJOWA APARTAMENT 74,58 m² w cenie 499 999 zł. Oferta specjalna przy zakupie za [...]

74,58 499 999 PLN
6704,20 PLN/m²
16-02-2026 Dodaj do notesu
32,6 326 000 PLN
10 000 PLN/m²
28-01-2026 Dodaj do notesu