wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 056 333 PLN (10 608 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
krakowski
Zabierzów
Rząska Na sprzedaż 820 000 PLN 82 m2
Rząska / Zabierzów / krakowski / małopolskie / Polska, Krakowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Właściciel sprzeda; Mieszkanie bezczynszowe, z dużym ogródkiem atrakcyjne 3-pok. mieszkanie [...]

82 820 000 PLN
10 000 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
krakowski
Wielka Wieś
Modlnica Na sprzedaż 999 000 PLN 120 m2
Modlnica / Wielka Wieś / krakowski / małopolskie / Polska, Zakątek Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Bezpośrednio do sprzedaży dwupoziomowy w pełni wyposażony apartament w zabudowie bliźniaczej, [...]

120 999 000 PLN
8325 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
krakowski
Skawina
Skawina Na sprzedaż 1 350 000 PLN 100 m2
Skawina / krakowski / małopolskie / Polska, Torowa Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

BEZ POSREDNIKOW! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w eleganckiej zabudowie szeregowej [...]

100 1 350 000 PLN
13 500 PLN/m²
11-10-2025 Dodaj do notesu
Reklamy