wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 119 666 PLN (15 050 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Jagodno Na sprzedaż 885 000 PLN 66 m2
Jagodno / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Antonia Vivaldiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², położone na zadbanym, [...]

66 885 000 PLN
13 409,09 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Jagodno Na sprzedaż 799 000 PLN 69,1 m2

Vivaldiego | Cztery Pory Roku LOKALIZACJA Nieruchomość znajduje się na ogrodzonym osiedlu Cztery [...]

69,1 799 000 PLN
11 562,95 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Krzyki
Jagodno Na sprzedaż 1 675 000 PLN 83 m2
Jagodno / Krzyki / Wrocław / dolnośląskie, Edmunda Kajdasza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Gotowy do zamieszkania Sprzedaż bezpośrednia – brak prowizji dla kupującego. Wyjątkowy apartament [...]

83 1 675 000 PLN
20 180,72 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy