wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 550 952 PLN (8741 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 300 000 PLN 70 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Polecam przytulne mieszkanie w okolicy Ciechocinka- Aleksandrów Kujawski 5km obok, pod Toruniem-15 [...]

70 300 000 PLN
4285,71 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Kruszwica
Kruszwica Na sprzedaż 125 000 PLN 29,7 m2
Kruszwica / inowrocławski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 29,7 m² zarządzane przez wspólnotę. Lokal posiada [...]

29,7 125 000 PLN
4208,75 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń
Chełmińskie Przedmieście Na sprzedaż 539 000 PLN 46,34 m2
Chełmińskie Przedmieście / Toruń / kujawsko-pomorskie, Szosa Chełmińska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkania z takim doświetleniem, widokiem na zieleń oraz prywatnym parkingiem dla mieszkańców [...]

46,34 539 000 PLN
11 631,42 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń Na sprzedaż 692 000 PLN 53,45 m2
Toruń / kujawsko-pomorskie / Polska, Lubicka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio (od właściciela). Wyjątkowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na Osiedlu [...]

53,45 692 000 PLN
12 946,68 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 430 000 PLN 100 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedam mieszkanie położone na parterze w małym domu z cegły wielorodzinnym, jedno mieszkanie na [...]

100 430 000 PLN
4300 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Inowrocław
Solanki Na sprzedaż 920 000 PLN 120 m2
Solanki / Inowrocław / inowrocławski / kujawsko-pomorskie, al. Sienkiewicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej, prestiżowej lokalizacji? Ta nieruchomość łączy w sobie [...]

120 920 000 PLN
7666,67 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Grudziądz Na sprzedaż 380 000 PLN 42 m2
Grudziądz / kujawsko-pomorskie / Polska, Wiktora Kulerskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz. Totalnie umeblowane. Zamieszkiwane dwa razy do roku na [...]

42 380 000 PLN
9047,62 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Grudziądz
Rządz Na sprzedaż 509 000 PLN 65 m2
Rządz / Grudziądz / kujawsko-pomorskie, Ksawerego Froelicha Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania o powierzchni 65 m², położonego na 2. [...]

65 509 000 PLN
7830,77 PLN/m²
29-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
inowrocławski
Inowrocław Na sprzedaż 225 000 PLN 40 m2
Inowrocław / inowrocławski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

✨ 2 pokoje | 40 m² | 1 piętro | centrum ✨ Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o [...]

40 225 000 PLN
5625 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
brodnicki
Brodnica Na sprzedaż 530 000 PLN 41,24 m2
Brodnica / brodnicki / kujawsko-pomorskie / Polska, Kościelna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowy apartament, który łączy nowoczesny design, funkcjonalność i komfort życia w [...]

41,24 530 000 PLN
12 851,60 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Nowy Fordon Na sprzedaż 380 000 PLN 64 m2
Nowy Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Melchiora Wańkowicza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

blok ocieplony, dobrze ustawiony i wg planu zabudowy - będzie to zachowanerok budowy 1985, wielka [...]

64 380 000 PLN
5937,50 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz Na sprzedaż 1 155 000 PLN 69 m2
Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie / Polska, Toruńska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Są mieszkania, które po prostu dobrze dobrze wyglądają oraz takie, które urzekają widokiem, światłem [...]

69 1 155 000 PLN
16 739,13 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
aleksandrowski
Ciechocinek Na sprzedaż 415 000 PLN 52 m2
Ciechocinek / aleksandrowski / kujawsko-pomorskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w cegle bezczynszowe płatne są tylko media za liczniki, gaz, woda, światło, [...]

52 415 000 PLN
7980,77 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Toruń
Bydgoskie Przedmieście Na sprzedaż 790 000 PLN 81,8 m2
Bydgoskie Przedmieście / Toruń / kujawsko-pomorskie, Bydgoska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Szukasz miejsca, które zaspokoi Twoje potrzeby zarówno pod względem komfortu, jak i lokalizacji? To [...]

81,8 790 000 PLN
9657,70 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Kapuściska Na sprzedaż 349 000 PLN 37,5 m2
Kapuściska / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Stanisława Noakowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 37,5 m², położone na 2. [...]

37,5 349 000 PLN
9306,67 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
bydgoski
Osielsko
Niemcz Na sprzedaż 732 150 PLN 53,16 m2
Niemcz / Osielsko / bydgoski / kujawsko-pomorskie / Polska, Homarowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na piętrze, zlokalizowane w Niemczu na kameralnym osiedlu [...]

53,16 732 150 PLN
13 772,57 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Fordon
Stary Fordon Na sprzedaż 994 262 PLN 79,42 m2
Stary Fordon / Fordon / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Przyjaciół Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie składające się z trzech niezależnych lokali, sprzedawanych jako całość. To [...]

79,42 994 262 PLN
12 519,04 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Włocławek
Południe Na sprzedaż 279 000 PLN 51 m2
Południe / Włocławek / kujawsko-pomorskie, Marii Skłodowskiej-Curie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe zlokalizowane we Włocławku, na Osiedlu Południe [...]

51 279 000 PLN
5470,59 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz
Czyżkówko Na sprzedaż 580 000 PLN 49,5 m2
Czyżkówko / Bydgoszcz / kujawsko-pomorskie, Wyrzyska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne mieszkanie, które doskonale sprawdzi się zarówno do zamieszkania, [...]

49,5 580 000 PLN
11 717,17 PLN/m²
24-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie kujawsko-pomorskie
Włocławek
Śródmieście Na sprzedaż 500 000 PLN 65,88 m2
Śródmieście / Włocławek / kujawsko-pomorskie, Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie w centrum Włocławka o pow. 65,88m2 (3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój) I [...]

65,88 500 000 PLN
7589,56 PLN/m²
10-02-2026 Dodaj do notesu
Reklamy