wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 483 759 PLN (9064 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Radogoszcz Na sprzedaż 898 483 PLN 76,1 m2
Radogoszcz / Bałuty / Łódź / łódzkie, Aroniowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do 24.05 proszę telefon na numer z kierunkowym +48, mogę być za granicą (ale w Europie, bez [...]

76,1 898 483 PLN
11 806,61 PLN/m²
8 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Na sprzedaż 479 000 PLN 45,33 m2
Widzew-Wschód / Widzew / Łódź / łódzkie, Węgierska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień dobry, sprzedam rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m², świeżo po [...]

45,33 479 000 PLN
10 566,95 PLN/m²
10 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 450 000 PLN 54 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Księdza Jerzego Popiełuszki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Witam Mam do sprzedania, mieszkanie 3 pokojowe (54m2) w Łodzi na ul.Popiełuszki. Mieszkanie do [...]

54 450 000 PLN
8333,33 PLN/m²
13 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź Na sprzedaż 659 000 PLN 57 m2
Łódź / łódzkie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Loft o powierzchni 57 m² + antresola ok. 10 m², zlokalizowany w historycznym budynku Scheiblera, w [...]

57 659 000 PLN
11 561,40 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Na sprzedaż 465 000 PLN 53 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Batalionów Chłopskich Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie 3 pokoje - 53 m² - Bezpośrednio Łódź, Retkinia, Batalionów Chłopskich Bezpośrednio [...]

53 465 000 PLN
8773,58 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
63,58 630 000 PLN
9908,78 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 999 000 PLN 87 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferuję wyjątkowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Widzew Stoki, wybudowane w 2023 roku [...]

87 999 000 PLN
11 482,76 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Stare Polesie Na sprzedaż 570 000 PLN 61 m2
Stare Polesie / Polesie / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień Dobry, Oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie w pełni wyremontowane, zlokalizowane w centrum [...]

61 570 000 PLN
9344,26 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
24,74 172 000 PLN
6952,30 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Julianów-Marysin-Rogi Na sprzedaż 448 000 PLN 46,92 m2
Julianów-Marysin-Rogi / Bałuty / Łódź / łódzkie, Julianowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem typu loggia, w pełni rozkładowe, usytuowane na 3 piętrze w wieżowcu [...]

46,92 448 000 PLN
9548,17 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Aleksandrów Łódzki
Kolonia Brużyca Na sprzedaż 999 000 PLN 109 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Kąkolowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mam do zaoferowania w spokojnej, zielonej okolicy, w odległości 15 minut od Łodzi - Bałut, od strony [...]

109 999 000 PLN
9165,14 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Na sprzedaż 276 000 PLN 32,5 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mam do sprzedania kawalerkę 32.5 m. Stary Widzew przy ul. Winna Mieszkanie po generalnym remoncie w [...]

32,5 276 000 PLN
8492,31 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 639 000 PLN 54 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie, Zbójnicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż dopracowane mieszkanie o powierzchni 54 m² (ok. 60 m² po podłodze), położone na 2. [...]

54 639 000 PLN
11 833,33 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty Na sprzedaż 419 000 PLN 45 m2
Bałuty / Łódź / łódzkie, Plantowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 4 piętrze przy ul. [...]

45 419 000 PLN
9311,11 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 449 000 PLN 48 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Zbaraska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², urządzone w spójnym i [...]

48 449 000 PLN
9354,17 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
66,14 730 000 PLN
11 037,19 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź Na sprzedaż 315 000 PLN 28 m2
Łódź / łódzkie / Polska, Stefana Jaracza Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Kawalerka gotowa pod wynajem / do zamieszkania. SUPER lokalizacja - dworzec Łódź Fabryczna, wydział [...]

28 315 000 PLN
11 250 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Koziny Na sprzedaż 340 000 PLN 36 m2
Koziny / Polesie / Łódź / łódzkie, Michała Ossowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 3. piętrze w [...]

36 340 000 PLN
9444,44 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 510 000 PLN 44 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Drużynowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Apartament z salonem z aneksem kuchennym i sypialnią. Dodatkowo komórka i parking podziemny [...]

44 510 000 PLN
11 590,91 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Bałuty
Bałuty Zachodnie Na sprzedaż 270 000 PLN 45,23 m2
Bałuty Zachodnie / Bałuty / Łódź / łódzkie, Wici Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe z kuchnią, łazienką i balkonem o powierzchni 45,23m2 [...]

45,23 270 000 PLN
5969,49 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu