wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 429 347 PLN (8387 PLN/m²)

Mieszkania Łódź Górna

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 449 000 PLN 48 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Zbaraska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², urządzone w spójnym i [...]

48 449 000 PLN
9354,17 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 409 000 PLN 47 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Obywatelska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 47 m², położone w Łodzi przy ul. Obywatelskiej, na parterze w [...]

47 409 000 PLN
8702,13 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Na sprzedaż 419 000 PLN 44 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Lokatorska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Witam, sprzedam bezpośrednio, piękne, trzy pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na pierwszym [...]

44 419 000 PLN
9522,73 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Dąbrowa Na sprzedaż 240 000 PLN 28,58 m2
Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Juliusza Kossaka Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

bezpośrednio! sprzedam prywatnie mieszkanie na Dąbrowie przy ul. Kossaka 18 w bloku na drugim [...]

28,58 240 000 PLN
8397,48 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 1 299 000 PLN 141,54 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Wigilijna Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Apartament po kapitalnym remoncie, na 2 piętrze w budynku 4 piętrowym z windą. W lokalu salon z [...]

141,54 1 299 000 PLN
9177,62 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 649 000 PLN 58,12 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Rzgowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przestronne mieszkanie o powierzchni 58,12 m², z odzielną kuchnią i balkonem. Mieszkanie znajduje [...]

58,12 649 000 PLN
11 166,55 PLN/m²
13-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Dąbrowa Na sprzedaż 455 000 PLN 47,22 m2
Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Juliusza Kossaka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż bezpośrednio: 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o pow. 47,22 m², balkonem oraz [...]

47,22 455 000 PLN
9635,75 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny Na sprzedaż 409 000 PLN 54 m2
Chojny / Górna / Łódź / łódzkie, Rolnicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na Chojnach 54 m2 plus balkon i piwnica.Cicha i zielona [...]

54 409 000 PLN
7574,07 PLN/m²
06-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 365 000 PLN 47 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Adolfa Dygasińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie na osiedlu ZUS w modernistycznym bloku z cegły. Lokal o [...]

47 365 000 PLN
7765,96 PLN/m²
04-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny Na sprzedaż 555 000 PLN 63 m2
Chojny / Górna / Łódź / łódzkie, Ogniskowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mam do sprzedania przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63 m², położone na 3. [...]

63 555 000 PLN
8809,52 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 330 000 PLN 51 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Ciasna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam BEZPOŚREDNIO, mieszkanie własnościowe, trzy pokojowe z balkonem, usytuowane na drugim [...]

51 330 000 PLN
6470,59 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 320 000 PLN 37 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Alojzego Felińskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie. Mieszkanie jest odświeżone.[Ściany pomalowane na biało] Nowe okna [...]

37 320 000 PLN
8648,65 PLN/m²
19-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Górniak Na sprzedaż 355 000 PLN 37,5 m2
Górniak / Górna / Łódź / łódzkie, Inżyniera Stefana Skrzywana Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 37,5 m², położone na [...]

37,5 355 000 PLN
9466,67 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 279 000 PLN 36,74 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Generała Jarosława Dąbrowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio własnościowe z KW, dwupokojowe mieszkanie z kuchnią i łazienką w bloku na ul. [...]

36,74 279 000 PLN
7593,90 PLN/m²
02-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny Na sprzedaż 260 000 PLN 34,6 m2
Chojny / Górna / Łódź / łódzkie, Chóralna Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję do sprzedaży przestronną kawalerkę 34,6m2 z balkonem. Mieszkanie mieści się na trzecim [...]

34,6 260 000 PLN
7514,45 PLN/m²
15-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Górniak Na sprzedaż 439 608 PLN 56,36 m2
Górniak / Górna / Łódź / łódzkie, Płocka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam do sprzedania mieszkanie w nowej niewielkiej inwestycji, bardzo dobra lokalizacja w pobliżu [...]

56,36 439 608 PLN
7800 PLN/m²
17-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna Na sprzedaż 306 000 PLN 48,62 m2
Górna / Łódź / łódzkie, Rudzka Mieszkanie na sprzedaż | brak pokoi

Sprzedam bezpośrednio, mieszkanie położone w Łodzi Górnej przy ul. Rudzkiej - blisko skrzyżowania z [...]

48,62 306 000 PLN
6293,71 PLN/m²
04-01-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Górna
Chojny-Dąbrowa Na sprzedaż 379 000 PLN 40 m2
Chojny-Dąbrowa / Górna / Łódź / łódzkie, Lucjana Rydla Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, znajdujące się przy ulicy Lucjana Rydla 21. [...]

40 379 000 PLN
9475 PLN/m²
27-10-2024 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Górna / Łódź / łódzkie, Senatorska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Nie wyrażam zgodny na kontakt, ze strony pośredników i biur obrotu nieruchomościami mieszkanie [...]

40 240 000 PLN
6000 PLN/m²
09-11-2022 Dodaj do notesu