wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 597 656 PLN (9286 PLN/m²)

Mieszkania Łódź Widzew

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Na sprzedaż 479 000 PLN 45,33 m2
Widzew-Wschód / Widzew / Łódź / łódzkie, Węgierska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień dobry, sprzedam rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,5 m², świeżo po [...]

45,33 479 000 PLN
10 566,95 PLN/m²
12 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 999 000 PLN 87 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferuję wyjątkowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Widzew Stoki, wybudowane w 2023 roku [...]

87 999 000 PLN
11 482,76 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Na sprzedaż 276 000 PLN 32,5 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mam do sprzedania kawalerkę 32.5 m. Stary Widzew przy ul. Winna Mieszkanie po generalnym remoncie w [...]

32,5 276 000 PLN
8492,31 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 639 000 PLN 54 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie, Zbójnicka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż dopracowane mieszkanie o powierzchni 54 m² (ok. 60 m² po podłodze), położone na 2. [...]

54 639 000 PLN
11 833,33 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 950 000 PLN 95,1 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Tadeusza Gajcego Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Dzień Dobry, Na sprzedaż Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem na kameralnym oraz zamkniętym [...]

95,1 950 000 PLN
9989,48 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Na sprzedaż 335 000 PLN 50 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Anny Jagiellonki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie w dzielnicy Łódź Widzew, na osiedlu Olechów. - 50 m² powierzchni. - Położone na III [...]

50 335 000 PLN
6700 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Na sprzedaż 565 000 PLN 62 m2
Widzew-Wschód / Widzew / Łódź / łódzkie, Władysława Szafera Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz komfortowego mieszkania w świetnej lokalizacji? Mieszkanie na 6 piętrze w bloku z windą. Ma [...]

62 565 000 PLN
9112,90 PLN/m²
04-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Na sprzedaż 501 000 PLN 53,64 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Bolesława Szczodrego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż średniej wielkości mieszkanie zarówno dla pary, rodziny z dziećmi jak i osoby starszej [...]

53,64 501 000 PLN
9340,04 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 1 079 820 PLN 180 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Majora Jana Piwnika „Ponurego” Mieszkanie na sprzedaż | 7 pokoi

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 180 m², zlokalizowane na kameralnym, [...]

180 1 079 820 PLN
5999 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Na sprzedaż 450 000 PLN 57,29 m2
Widzew-Wschód / Widzew / Łódź / łódzkie, Andrzeja Sacharowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni [57,29] m², usytuowane na 3 piętrze w [...]

57,29 450 000 PLN
7854,77 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Na sprzedaż 725 000 PLN 65,2 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Jana Onufrego Zagłoby Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65,2 m², położone na 1 piętrze [...]

65,2 725 000 PLN
11 119,63 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stoki Na sprzedaż 774 000 PLN 67,94 m2
Stoki / Widzew / Łódź / łódzkie, Rysy Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Jasne, przestronne mieszkanie zlokalizowane w zielonej okolicy Łodzi, na przyjaznym zamkniętym [...]

67,94 774 000 PLN
11 392,41 PLN/m²
31-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Na sprzedaż 720 000 PLN 83 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie, Wysoka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 83m2. Mieszkanie ma dwa balkony, dwie łazienki [...]

83 720 000 PLN
8674,70 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Olechów-Janów Na sprzedaż 570 000 PLN 47,28 m2
Olechów-Janów / Widzew / Łódź / łódzkie, Ketlinga Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,28 m2 wraz z [...]

47,28 570 000 PLN
12 055,84 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Widzew-Wschód Na sprzedaż 396 000 PLN 54 m2
Widzew-Wschód / Widzew / Łódź / łódzkie, Lodowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 54 m², usytuowane na parterze budynku z 1994 roku. [...]

54 396 000 PLN
7333,33 PLN/m²
28-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 325 000 PLN 44,5 m2
Widzew / Łódź / łódzkie, Beli Bartoka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam rozkładowe mieszkanie na Widzewie – idealne dla rodziny lub inwestora. Lokalizacja: ul. [...]

44,5 325 000 PLN
7303,37 PLN/m²
09-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew Na sprzedaż 425 000 PLN 44,93 m2
Widzew / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie (odrębna nieruchomość z KW) na parterze , [...]

44,93 425 000 PLN
9459,16 PLN/m²
31-05-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Widzew
Stary Widzew Na sprzedaż 549 000 PLN 65 m2
Stary Widzew / Widzew / Łódź / łódzkie, Wodna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bezpośrednio (BEZ POŚREDNIKÓW - PROSZĘ NIE DZWONIĆ) mieszkanie własnościowe o powierzchni [...]

65 549 000 PLN
8446,15 PLN/m²
02-03-2025 Dodaj do notesu