wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 557 464 PLN (9944 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 797 000 PLN 99 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Irysowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 99 m². Mieszkanie [...]

99 797 000 PLN
8050,51 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 265 000 PLN 35,77 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Odlewnicza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam przytulne mieszkanie w Lublinie przy ul. Odlewniczej 6 Nieruchomość o powierzchni 35,77 m2 [...]

35,77 265 000 PLN
7408,44 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 799 000 PLN 56,82 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Onyksowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrym stanie. Wysoki standard wykończenia. Balkon , [...]

56,82 799 000 PLN
14 061,95 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Śródmieście Na sprzedaż 749 000 PLN 71,77 m2
Śródmieście / Lublin / lubelskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Wyremontowane, nowoczesne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie - zapraszamy na pierwszy [...]

71,77 749 000 PLN
10 436,12 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Rury
LSM Na sprzedaż 348 000 PLN 24 m2
LSM / Rury / Lublin / lubelskie, Pana Balcera Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

BEZPOŚREDNIO sprzedam 24m2 kawalerkę z panoramą Lublina (11. piętro), w pełni umeblowaną i [...]

24 348 000 PLN
14 500 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 445 000 PLN 48 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Pana Balcera Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela, Pośrednikom dziękuję, proszę nie dzwonić 3 pokoje, kuchnia, [...]

48 445 000 PLN
9270,83 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Bronowice Na sprzedaż 385 500 PLN 49 m2
Bronowice / Lublin / lubelskie, Krańcowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie z potencjałem, możliwość przebudowy na 3 pokoje, jasne, słoneczne, okna na wschód i [...]

49 385 500 PLN
7867,35 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 579 000 PLN 60,49 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Droga Męczenników Majdanka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymienione instalacje elektryczne i wodne. Klimatyzacjaa 3.5 KW [...]

60,49 579 000 PLN
9571,83 PLN/m²
30-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Sławin Na sprzedaż 490 000 PLN 51 m2
Sławin / Lublin / lubelskie, Pergolowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferta bezpośrednia - dziękuję pośrednikom! Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie – Lublin, Sławin [...]

51 490 000 PLN
9607,84 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Czuby
Czuby Południowe Na sprzedaż 639 900 PLN 57 m2
Czuby Południowe / Czuby / Lublin / lubelskie, Szafirowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam mieszkanie gotowe do wprowadzenia!!! Jasne, widne, ekspozycja wschód-zachód, (świeżo [...]

57 639 900 PLN
11 226,32 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin Na sprzedaż 460 000 PLN 55 m2
Lublin / lubelskie / Polska, Kwiatowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 55 m², zlokalizowane na 1. [...]

55 460 000 PLN
8363,64 PLN/m²
26-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Czuby
Czuby Północne Na sprzedaż 579 500 PLN 61,1 m2
Czuby Północne / Czuby / Lublin / lubelskie, Romantyczna Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,10 m², odświeżone, położone w [...]

61,1 579 500 PLN
9484,45 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Ponikwoda Na sprzedaż 575 000 PLN 48,15 m2
Ponikwoda / Lublin / lubelskie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie, którego niewątpliwym atutem jest fakt, że jest do zamieszkania bez żadnego [...]

48,15 575 000 PLN
11 941,85 PLN/m²
15-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Czechów Na sprzedaż 640 000 PLN 80 m2
Czechów / Lublin / lubelskie, Młodej Polski Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry. Sprzedam przestronne, jasne, dwustronne mieszkanie. Z jednej strony widok na sąsiedni [...]

80 640 000 PLN
8000 PLN/m²
05-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Rury
LSM Na sprzedaż 515 000 PLN 60,5 m2
LSM / Rury / Lublin / lubelskie, Pana Balcera Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania przytulne i zadbane mieszkanie usytuowane na III piętrze czteropiętrowego bloku, [...]

60,5 515 000 PLN
8512,40 PLN/m²
30-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Felin Na sprzedaż 785 000 PLN 65,5 m2
Felin / Lublin / lubelskie, Zygmunta Augusta Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dzień dobry na sprzedaz mamy pieknie wykończone mieszkanie 65.5 m salon z aneksem kuchennym oraz [...]

65,5 785 000 PLN
11 984,73 PLN/m²
01-11-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie lubelskie
Lublin
Wrotków Na sprzedaż 425 000 PLN 48,43 m2
Wrotków / Lublin / lubelskie, Zofii i Wacława Nałkowskich Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Ogłoszenie prywatne! Generalny remont ukończony w kwietniu. - wymiana wszystkich instalacji - [...]

48,43 425 000 PLN
8775,55 PLN/m²
02-05-2022 Dodaj do notesu