wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 295 000 PLN (6276 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dobre Miasto
Dobre Miasto Na sprzedaż 295 000 PLN 47 m2
Dobre Miasto / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w Dobrym Mieście przy ulicy Garnizonowej na parterze 47m2 . Mieszkanie [...]

47 295 000 PLN
6276,60 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy