wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 495 075 PLN (9447 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 450 000 PLN 54 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Księdza Jerzego Popiełuszki Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Witam Mam do sprzedania, mieszkanie 3 pokojowe (54m2) w Łodzi na ul.Popiełuszki. Mieszkanie do [...]

54 450 000 PLN
8333,33 PLN/m²
19 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Na sprzedaż 465 000 PLN 53 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Batalionów Chłopskich Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mieszkanie 3 pokoje - 53 m² - Bezpośrednio Łódź, Retkinia, Batalionów Chłopskich Bezpośrednio [...]

53 465 000 PLN
8773,58 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
63,58 630 000 PLN
9908,78 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Stare Polesie Na sprzedaż 570 000 PLN 61 m2
Stare Polesie / Polesie / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Dzień Dobry, Oferuje na sprzedaż przytulne mieszkanie w pełni wyremontowane, zlokalizowane w centrum [...]

61 570 000 PLN
9344,26 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Koziny Na sprzedaż 340 000 PLN 36 m2
Koziny / Polesie / Łódź / łódzkie, Michała Ossowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone na 3. piętrze w [...]

36 340 000 PLN
9444,44 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 510 000 PLN 44 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Drużynowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Apartament z salonem z aneksem kuchennym i sypialnią. Dodatkowo komórka i parking podziemny [...]

44 510 000 PLN
11 590,91 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Łódź Na sprzedaż 464 000 PLN 38,6 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Srebrzyńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Wykończony apartament 2 pokojowy z garażem (bez mebli- zdjęcia nie są wizualizacją) - Srebrzyńska [...]

38,6 464 000 PLN
12 020,73 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 206 900 PLN 36 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Krzemieniecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Lokal mieszkalny nr 57 usytuowany na IV piętrze wielorodzinnego budynku mieszkalnego, wzniesionego w [...]

36 206 900 PLN
5747,22 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Karolew-Retkinia Wschód Na sprzedaż 345 000 PLN 47,88 m2
Karolew-Retkinia Wschód / Polesie / Łódź / łódzkie, Bratysławska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni niemal 48 m², zlokalizowane w sercu [...]

47,88 345 000 PLN
7205,51 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Na sprzedaż 220 000 PLN 27 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Retkińska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

.Na sprzedaż przytulne, jasne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 27m/kw. Lokalizacja mieszkania [...]

27 220 000 PLN
8148,15 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 775 000 PLN 78 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Obywatelska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 78,07 m2 położone przy ulicy Obywatelskiej, w bardzo [...]

78 775 000 PLN
9935,90 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Stare Polesie Na sprzedaż 465 000 PLN 60,8 m2
Stare Polesie / Polesie / Łódź / łódzkie, Generała Lucjana Żeligowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferta dotyczy sprzedaży funkcjonalnego, wyremontowanego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy [...]

60,8 465 000 PLN
7648,03 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 749 000 PLN 87,4 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Podchorążych Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szanowni Państwo, Sprzedam bezpośrednio piękne, duże mieszkanie/apartament na Złotnie. Mieszkanie [...]

87,4 749 000 PLN
8569,79 PLN/m²
21-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Retkinia Na sprzedaż 646 400 PLN 47,5 m2
Retkinia / Polesie / Łódź / łódzkie, Maratońska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Zamieszkaj w mieszkaniu, które będzie Twoim wymarzonym miejscem do życia. Na sprzedaż przytulne oraz [...]

47,5 646 400 PLN
13 608,42 PLN/m²
16-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 587 000 PLN 49 m2
Polesie / Łódź / łódzkie, Traktorowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż nowe, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie o powierzchni 49,04 m², położone na 1. [...]

49 587 000 PLN
11 979,59 PLN/m²
12-01-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Koziny Na sprzedaż 435 000 PLN 58,7 m2
Koziny / Polesie / Łódź / łódzkie, Mohandasa Gandhiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Podstawowe informacje, opis nieruchomości.: Mieszkanie przy ulicy Gandhiego niedaleko Kasprzaka, [...]

58,7 435 000 PLN
7410,56 PLN/m²
19-10-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Stare Polesie Na sprzedaż 215 000 PLN 34,25 m2
Stare Polesie / Polesie / Łódź / łódzkie, Mikołaja Kopernika Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedajemy bezpośrednio, pośrednikom oraz agentom nieruchomości dziękujemy!!!! Sprzedam przytulne [...]

34,25 215 000 PLN
6277,37 PLN/m²
07-09-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie
Stare Polesie Na sprzedaż 934 000 PLN 89,04 m2
Stare Polesie / Polesie / Łódź / łódzkie, Gdańska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Apartament Zen z balkonem w sercu Łodzi | 89 m² Niepowtarzalna okazja. Wyjątkowe mieszkanie, które [...]

89,04 934 000 PLN
10 489,67 PLN/m²
30-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 299 200 PLN 34,46 m2

2 pokojowe mieszkanie przy ul. Krzemienieckiej w atrakcyjnej dzielnicy Łódź - Polesie. Mieszkanie [...]

34,46 299 200 PLN
8682,53 PLN/m²
08-07-2025 Dodaj do notesu
Mieszkanie łódzkie
Łódź
Polesie Na sprzedaż 595 000 PLN 43 m2
Polesie / Łódź / łódzkie Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Bez pośredników! Mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie, położone w malowniczej i zielonej [...]

43 595 000 PLN
13 837,21 PLN/m²
22-04-2025 Dodaj do notesu
Reklamy