wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 623 933 PLN (8661 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Karłowice Na sprzedaż 492 800 PLN 49,78 m2
Karłowice / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Jana Długosza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ładne, rozkładowe mieszkanie na Karłowicach, ul. Długosza. Mieszkanie: - wysoki parter [...]

49,78 492 800 PLN
9899,56 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole Na sprzedaż 629 000 PLN 73,5 m2
Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie, Kleczkowska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne, zadbane i słoneczne mieszkanie przy ul. Kleczkowskiej. Mieszkanie znajduje [...]

73,5 629 000 PLN
8557,82 PLN/m²
28-05-2023 Dodaj do notesu
Mieszkanie dolnośląskie
Wrocław
Psie Pole
Lipa Piotrowska Na sprzedaż 750 000 PLN 99,64 m2
Lipa Piotrowska / Psie Pole / Wrocław / dolnośląskie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Witam, Sprzedam dom w zabudowie szeregowej na Lipie Piotrowskiej we Wrocławiu. Lokal należy do [...]

99,64 750 000 PLN
7527,10 PLN/m²
29-10-2022 Dodaj do notesu
Reklamy