wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 419 097 PLN (7440 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Ruda Śląska
Kochłowice Na sprzedaż 789 000 PLN 114 m2
Kochłowice / Ruda Śląska / śląskie, Jacka Malczewskiego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Mieszkanie z ogrodem czy dom? Tutaj dostajesz jedno i drugie 75% domu Ruda Śląska Kochłowice, ul. [...]

114 789 000 PLN
6921,05 PLN/m²
17 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Częstochowa
Tysiąclecie Na sprzedaż 2000 PLN 31 m2
Tysiąclecie / Częstochowa / śląskie, Aleja Armii Krajowej Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Mam mieszkanie na wynajem przy ul.Armii Krajowej w Częstochowie na przeciwko Politechniki. W [...]

31 2000 PLN
64,52 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Ligota Na sprzedaż 349 777 PLN 47 m2
Ligota / Katowice / śląskie, Koszalińska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m² w Katowicach-LIGOCIE UL. KOSZALIŃSKA 6 [...]

47 349 777 PLN
7442,06 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów Na sprzedaż 943 000 PLN 82 m2
Chorzów / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Dzień ddobry, zapraszam do zakupu mieszkania znajdującego się na 2 piętrze 4 piętrowego [...]

82 943 000 PLN
11 500 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała
Śródmieście Bielsko Na sprzedaż 570 000 PLN 57 m2
Śródmieście Bielsko / Bielsko-Biała / śląskie, Kapitana Aleksandra Kunickiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie -56m2- po remoncie, na 1 (pierwszym) piętrze w 4 piętrowym bloku. [...]

57 570 000 PLN
10 000 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Śródmieście Na sprzedaż 139 500 PLN 42,25 m2
Śródmieście / Katowice / śląskie, Raciborska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż unikalna przestrzeń strychowa z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położona w zabytkowej [...]

42,25 139 500 PLN
3301,78 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Na sprzedaż 568 000 PLN 75 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Częstochowska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż przestronne, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 75 m², położone w Gliwicach przy [...]

75 568 000 PLN
7573,33 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Zabrze
Maciejów Na sprzedaż 440 000 PLN 70 m2
Maciejów / Zabrze / śląskie, Zaolziańska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie z dużym potencjałem, układ pomieszczeń pozwała na ich przebudowę i nową aranżację. [...]

70 440 000 PLN
6285,71 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Na sprzedaż 170 000 PLN 30 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Staropogońska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Kawalerka o powierzchni 30 mkw plus piwnica Duzy jasny pokoj,kuchnia,łazienka,przedpokój. Doskonała [...]

30 170 000 PLN
5666,67 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
myszkowski
Myszków Na sprzedaż 450 000 PLN 62,6 m2
Myszków / myszkowski / śląskie / Polska, Majora Sucharskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Słoneczne 3 pokoje z pełnym wyposażeniem – Myszków (ul. Sucharskiego), świetna lokalizacja i pełny [...]

62,6 450 000 PLN
7188,50 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Jaworzno
Śródmieście
Centrum Na sprzedaż 399 000 PLN 50,1 m2
Centrum / Śródmieście / Jaworzno / śląskie, Okrężna Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Opis Mieszkanie w ścisłym centrum Jaworzna - gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż funkcjonalnie [...]

50,1 399 000 PLN
7964,07 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 470 000 PLN 58,2 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Jagiellońska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż lub zamianę na dom przestronne mieszkanie o powierzchni 58,2 m² + [...]

58,2 470 000 PLN
8075,60 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
mikołowski
Mikołów Na sprzedaż 752 535 PLN 71,67 m2
Mikołów / mikołowski / śląskie / Polska, Stara Droga Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Zapowiedź kameralnej inwestycji obejmującej jedynie 4 apartamenty o powierzchni 62,01 m² oraz 71,67 [...]

71,67 752 535 PLN
10 500 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
mikołowski
Mikołów Na sprzedaż 651 105 PLN 62 m2
Mikołów / mikołowski / śląskie / Polska, Stara Droga Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

62 651 105 PLN
10 501,69 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Chorzów
Centrum Na sprzedaż 230 000 PLN 37,4 m2
Centrum / Chorzów / śląskie, Generała Henryka Dąbrowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe – Chorzów, ul. Dąbrowskiego Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o [...]

37,4 230 000 PLN
6149,73 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
będziński
Będzin Na sprzedaż 395 000 PLN 50,5 m2
Będzin / będziński / śląskie / Polska, Stanisława Małachowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Marzysz o mieszkaniu, do którego wprowadzisz się bez stresu i dodatkowych kosztów remontu? Ta oferta [...]

50,5 395 000 PLN
7821,78 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice
Sośnica Na sprzedaż 310 000 PLN 43 m2
Sośnica / Gliwice / śląskie, Odrowążów Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mam na sprzedaż 2 pokojowe w pełni wyposażone mieszkanie na 9 piętrze (winda) z którego widać całą [...]

43 310 000 PLN
7209,30 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Bielsko-Biała Na sprzedaż 310 000 PLN 34 m2
Bielsko-Biała / śląskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Oferuję na sprzedaż lub zamiana na 3 pokoje z dopłatą mieszkanie o powierzchni 34 m² w bloku, [...]

34 310 000 PLN
9117,65 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Katowice
Janów-Nikiszowiec
Janów Na sprzedaż 249 000 PLN 38 m2
Janów / Janów-Nikiszowiec / Katowice / śląskie, Zamkowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Zamkowej w Katowicach. Mieszkanie [...]

38 249 000 PLN
6552,63 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Gliwice Na sprzedaż 430 000 PLN 50 m2
Gliwice / śląskie / Polska, Karola Miarki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam 2 pokoje ,kuchnia,balkon i piwnica. Centrum Gliwic! Bardzo dobra lokalizacja blisko 2 [...]

50 430 000 PLN
8600 PLN/m²
08-05-2026 Dodaj do notesu
Reklamy