wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 342 354 PLN (6524 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Na sprzedaż 170 000 PLN 30 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Staropogońska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Kawalerka o powierzchni 30 mkw plus piwnica Duzy jasny pokoj,kuchnia,łazienka,przedpokój. Doskonała [...]

30 170 000 PLN
5666,67 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 470 000 PLN 58,2 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Jagiellońska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję na sprzedaż lub zamianę na dom przestronne mieszkanie o powierzchni 58,2 m² + [...]

58,2 470 000 PLN
8075,60 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Na sprzedaż 260 000 PLN 43,4 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Zakątek Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w Sosnowcu obok parku Dietla/Żeromparku. Idealne dla pary lub jako Inwestycja. [...]

43,4 260 000 PLN
5990,78 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Na sprzedaż 299 000 PLN 57 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Gospodarcza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie 4 pokojowe na 2 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Gospodarczej. Mieszkanie ze względu [...]

57 299 000 PLN
5245,61 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 390 000 PLN 67,38 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Generała Władysława Sikorskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania, które jest jasne, przestronne i położone w miejscu, gdzie wszystko masz pod [...]

67,38 390 000 PLN
5788,07 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 330 000 PLN 52,65 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Mielecka Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w jednej z najbardziej [...]

52,65 330 000 PLN
6267,81 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Zagórze Na sprzedaż 253 900 PLN 33 m2
Zagórze / Sosnowiec / śląskie, Bohaterów Monte Cassino Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż jasna i przytulna kawalerka o powierzchni 33 m², położona na 10 (ostatnim) piętrze, z [...]

33 253 900 PLN
7693,94 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 210 000 PLN 37,85 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Zagłębiowska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam mieszkanie o pow. 37,85m2. Liczba pokoi 1, Ogrzewanie miejskie, pięro 2/3. Czynsz ok. 600 [...]

37,85 210 000 PLN
5548,22 PLN/m²
22-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec Na sprzedaż 560 000 PLN 70 m2
Sosnowiec / śląskie / Polska, Szpaków Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Nowe 3-pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze od strony zachodnio-północnej . Lokal o [...]

70 560 000 PLN
8000 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Pogoń Na sprzedaż 488 000 PLN 61 m2
Pogoń / Sosnowiec / śląskie, Rysia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 3 piętrze w budynku po termo [...]

61 488 000 PLN
8000 PLN/m²
21-02-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie śląskie
Sosnowiec
Sielec Na sprzedaż 335 000 PLN 61 m2
Sielec / Sosnowiec / śląskie, Kaliska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania własnościowe, spółdzielcze mieszkanie z KW. BEZ POŚREDNIKÓW I BEZ ZADŁUŻEŃ. Mieszkanie [...]

61 335 000 PLN
5491,80 PLN/m²
10-08-2022 Dodaj do notesu