wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 744 043 PLN (10 440 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Arkońskie-Niemierzyn Na sprzedaż 1 099 000 PLN 107 m2
Arkońskie-Niemierzyn / Szczecin / zachodniopomorskie, Fryderyka Chopina Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

!Ogłoszenie prywatne - bez pośredników! Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny apartament o powierzchni [...]

107 1 099 000 PLN
10 271,03 PLN/m²
14 godzin temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Warszewo Na sprzedaż 779 999 PLN 68,9 m2
Warszewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Złotowska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

4 pokojowe, 2 poziomowe, słoneczne, wygodne mieszkanie na zamkniętym osiedlu. Warszewo to doskonała [...]

68,9 779 999 PLN
11 320,74 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Świerczewo Na sprzedaż 470 000 PLN 60,1 m2
Świerczewo / Szczecin / zachodniopomorskie, Antoniego Kaliny Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,1 m², do remontu, położone na 7. [...]

60,1 470 000 PLN
7820,30 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Na sprzedaż 595 000 PLN 44 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Ignacego Mościckiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Witam. Sprzedam mieszkanie 44m2 z ogródkiem i osobną wnęka sypialniana Mieszkanie znajduje się na [...]

44 595 000 PLN
13 522,73 PLN/m²
6 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 521 790 PLN 38,68 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, bulwar Elbląski Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o powierzchni 38,68 m² w inwestycji Sedina Apartamenty na Kępie [...]

38,68 521 790 PLN
13 489,92 PLN/m²
07-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Na sprzedaż 999 000 PLN 120,6 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Bolesława Śmiałego Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Szukasz przestronnego mieszkania w sercu miasta, a jednocześnie położonego przy spokojnej ulicy w [...]

120,6 999 000 PLN
8283,58 PLN/m²
28-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Śródmieście Na sprzedaż 719 000 PLN 117 m2
Śródmieście / Szczecin / zachodniopomorskie, Bohaterów Warszawy Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Sprzedam mieszkanie własnościowe 117 m. 5 pokojowe - 4 przestronne pokoje, 1 pokój mniejszy (szafa - [...]

117 719 000 PLN
6145,30 PLN/m²
25-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin Na sprzedaż 1 690 000 PLN 82 m2
Szczecin / zachodniopomorskie / Polska, Leona Heyki Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Sprzedaję wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 82,09 m² w prestiżowej [...]

82 1 690 000 PLN
20 609,76 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Centrum Na sprzedaż 1 180 000 PLN 108 m2
Centrum / Szczecin / zachodniopomorskie, Stanisława Więckowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż ekskluzywny apartament w sercu Szczecina Prezentujemy wyjątkową nieruchomość o [...]

108 1 180 000 PLN
10 925,93 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Słoneczne Na sprzedaż 599 000 PLN 63,6 m2
Słoneczne / Szczecin / zachodniopomorskie, Jasna Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku jest w stanie gotowym do [...]

63,6 599 000 PLN
9418,24 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Gumieńce Na sprzedaż 813 000 PLN 74 m2
Gumieńce / Szczecin / zachodniopomorskie, Kapitana Konstantego Maciejewicza Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie – osiedle Reda Oferuję na [...]

74 813 000 PLN
10 986,49 PLN/m²
02-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Pogodno Na sprzedaż 619 000 PLN 60 m2
Pogodno / Szczecin / zachodniopomorskie, Antoniego Kaliny Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m², zlokalizowane w cichej i [...]

60 619 000 PLN
10 316,67 PLN/m²
29-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Pogodno Na sprzedaż 879 000 PLN 105 m2
Pogodno / Szczecin / zachodniopomorskie, Księdza Stanisława Kozierowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedaży piętro domu znajdujące w dzielnicy Pogodno, w budynku posadowionym przy cichej ulicy, [...]

105 879 000 PLN
8371,43 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Stare Miasto Na sprzedaż 585 000 PLN 59 m2
Stare Miasto / Szczecin / zachodniopomorskie, Zygmunta Starego Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie z widokiem na park w kamienicy przy Wałach Chrobrego, Stare Miasto, Centrum Szczecina. W [...]

59 585 000 PLN
9915,25 PLN/m²
20-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie zachodniopomorskie
Szczecin
Drzetowo-Grabowo Na sprzedaż 340 000 PLN 31 m2
Drzetowo-Grabowo / Szczecin / zachodniopomorskie, 1 Maja Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój