wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 304 880 PLN (21 873 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie małopolskie
tatrzański
Kościelisko
Kościelisko Na sprzedaż 1 722 000 PLN 82 m2
Kościelisko / tatrzański / małopolskie / Polska, Rysulówka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Dwupoziomowy apartament o powierzchni całkowitej 82 m.kw. z dużym balkonem , mieszczący się w [...]

82 1 722 000 PLN
21 000 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
tatrzański
Zakopane Na sprzedaż 1 950 000 PLN 70 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska, Kasprusie Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferta od właściciela. Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m2, po kapitalnym remoncie [...]

70 1 950 000 PLN
27 857,14 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
tatrzański
Zakopane
Czajki Na sprzedaż 1 451 800 PLN 85,4 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Zakopane | Apartament 85,40 m2 | Widok na Tatry | Inwestycja z potencjałem LOKALIZACJA: Serce [...]

85,4 1 451 800 PLN
17 000 PLN/m²
30-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
tatrzański
Zakopane Na sprzedaż 482 000 PLN 20,5 m2
Zakopane / tatrzański / małopolskie / Polska, Przewodnika Józefa Krzeptowskiego Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

KAMERALNY APARTAMENT W ZAKOPANEM Z MIEJSCEM PARKINGOWYM Lokalizacja Apartament znajduje się w [...]

20,5 482 000 PLN
23 512,20 PLN/m²
22-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie małopolskie
tatrzański
Kościelisko
Kościelisko Na sprzedaż 918 600 PLN 45,93 m2
Kościelisko / tatrzański / małopolskie / Polska, Sobiczkowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Apartamenty z widokiem na Giewont – Kościelisko k. Zakopanego BUDYNEK ODEBRANY PRZEZ PINB ul. [...]

45,93 918 600 PLN
20 000 PLN/m²
15-01-2026 Dodaj do notesu
Reklamy