wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 538 059 PLN (9005 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Podleśna Na sprzedaż 690 000 PLN 90 m2
Podleśna / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Katowicka Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w kameralnym budynku przy ul. Katowickiej w [...]

90 690 000 PLN
7666,67 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Redykajny Na sprzedaż 580 000 PLN 53 m2
Redykajny / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Poziomkowa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż – przestronne, w pełni wyposażone mieszkanie z widokiem na las (52,9 m²) Oferujemy na [...]

53 580 000 PLN
10 943,40 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
olsztyński
Dobre Miasto
Dobre Miasto Na sprzedaż 295 000 PLN 47 m2
Dobre Miasto / olsztyński / warmińsko-mazurskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam mieszkanie w Dobrym Mieście przy ulicy Garnizonowej na parterze 47m2 . Mieszkanie [...]

47 295 000 PLN
6276,60 PLN/m²
2 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn Na sprzedaż 929 000 PLN 70,51 m2
Olsztyn / warmińsko-mazurskie / Polska, Poprzeczna Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Ogłoszenie sprzedaży mieszkania – Olsztyn, ul. Poprzeczna, nowe 4-pokojowe, 70,51 m² 2 balkony. [...]

70,51 929 000 PLN
13 175,44 PLN/m²
3 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
szczycieński
Szczytno Na sprzedaż 250 000 PLN 47 m2
Szczytno / szczycieński / warmińsko-mazurskie / Polska, Fryderyka Leyka Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Do sprzedania trzy pokoje z oddzielną kuchnią z komórką lokatorską

47 250 000 PLN
5319,15 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Wojska Polskiego Na sprzedaż 539 000 PLN 50 m2
Wojska Polskiego / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Aleja Wojska Polskiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49,4 m², położone na [...]

50 539 000 PLN
10 780 PLN/m²
5 dni temu Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Na sprzedaż 665 000 PLN 102 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, 11 Listopada Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w centrum Ostródy – ul. 11 Listopada Oferuję na sprzedaż [...]

102 665 000 PLN
6519,61 PLN/m²
06-05-2026 Dodaj do notesu
brak zdjęć
Ełk / ełcki / warmińsko-mazurskie / Polska, Płk. Witolda Pileckiego Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,64 m², położone na 4. piętrze [...]

65,64 599 000 PLN
9125,53 PLN/m²
05-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Zatorze Na sprzedaż 379 000 PLN 40,7 m2
Zatorze / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Ludwika Zamenhofa Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie dwupokojowe w spokojnej dzielnicy Olsztyna -Zatorze. Lokal znajduje [...]

40,7 379 000 PLN
9312,04 PLN/m²
03-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
piski
Pisz
Pisz Na sprzedaż 410 000 PLN 64 m2
Pisz / piski / warmińsko-mazurskie / Polska, Rybacka Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Proponuję klimatyczne mieszkanie na Mazurach w miejscowości Piszu. Świetna lokalizacja bliziutko [...]

64 410 000 PLN
6406,25 PLN/m²
27-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda
Kajkowo Na sprzedaż 736 000 PLN 76,59 m2
Kajkowo / Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie / Polska, Widok Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Oferuję do sprzedaży komfortowe mieszkanie dla czteroosobowej rodziny. Mieszkanie położone jest na [...]

76,59 736 000 PLN
9609,61 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Elbląg Na sprzedaż 429 000 PLN 38,5 m2
Elbląg / warmińsko-mazurskie / Polska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Przytulne mieszkanie z przestronnym tarasem w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż oferuję dwupokojowe [...]

38,5 429 000 PLN
11 142,86 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Pieczewo Na sprzedaż 410 000 PLN 47,9 m2
Pieczewo / Olsztyn / warmińsko-mazurskie Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferuję do sprzedaży mieszkanie w Olsztynie-warmińsko-mazurskim, ul. Żurawskiego . Mieszkanie [...]

47,9 410 000 PLN
8559,50 PLN/m²
24-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Jaroty Na sprzedaż 690 000 PLN 61 m2
Jaroty / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Księdza Jerzego Popiełuszki Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², położone przy ul. Popiełuszki na Osiedlu [...]

61 690 000 PLN
11 311,48 PLN/m²
21-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
działdowski
Działdowo Na sprzedaż 430 000 PLN 71,99 m2
Działdowo / działdowski / warmińsko-mazurskie / Polska, Norwida Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na parterze, w Działdowie przy ulicy Norwida. Mieszkanie [...]

71,99 430 000 PLN
5973,05 PLN/m²
20-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
ostródzki
Ostróda Na sprzedaż 275 000 PLN 36,6 m2
Ostróda / ostródzki / warmińsko-mazurskie, Władysława Jagiełły Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Sprzedam wyremontowane, przytulne, 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Jagiełły 9A w Ostródzie, o [...]

36,6 275 000 PLN
7513,66 PLN/m²
16-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Jaroty Na sprzedaż 495 000 PLN 41 m2
Jaroty / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Edwarda Mroza Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41 m², położone na 1 piętrze w [...]

41 495 000 PLN
12 073,17 PLN/m²
10-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Zatorze Na sprzedaż 439 000 PLN 61,8 m2
Zatorze / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Kolejowa Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam bez pośredników mieszkanie 61,8 m2 w kamienicy przy ul. Kolejowej, piętro 1/2: - dwa [...]

61,8 439 000 PLN
7103,56 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Nagórki Na sprzedaż 779 000 PLN 56,51 m2
Nagórki / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Franciszka Barcza Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Sprzedam wyjątkowo starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 56,51 m², które wyróżnia się [...]

56,51 779 000 PLN
13 785,17 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie warmińsko-mazurskie
Olsztyn
Redykajny Na sprzedaż 480 000 PLN 50,86 m2
Redykajny / Olsztyn / warmińsko-mazurskie, Sokola Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu, a jednocześnie od razu w nim zamieszkać lub [...]

50,86 480 000 PLN
9437,67 PLN/m²
07-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy