wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 687 000 PLN (16 714 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 825 000 PLN 66 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Łojewska Mieszkanie na sprzedaż | 4 pokoje

Na sprzedaż przestronne, rozkładowe i bardzo jasne mieszkanie o powierzchni 66 m2, usytuowane na 4 [...]

66 825 000 PLN
12 500 PLN/m²
wczoraj Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 780 000 PLN 42,66 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Warszawski Świt Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Na sprzedaż mam własnościowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,66m2 w I etapie nowej [...]

42,66 780 000 PLN
18 284,11 PLN/m²
01-05-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 455 000 PLN 24 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Sprzedam piękną kawalerkę usytuowaną na ul Łojewskiej 20, na warszawskim Bródnie ( 5 min od metra [...]

24 455 000 PLN
18 958,33 PLN/m²
12-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 595 000 PLN 31 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Krasiczyńska Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Mieszkanie sprzedaję bezpośrednio. Agencjom nieruchomości bardzo dziękuję, nie jestem [...]

31 595 000 PLN
19 193,55 PLN/m²
09-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Targówek
Bródno Na sprzedaż 780 000 PLN 53,3 m2
Bródno / Targówek / Warszawa / mazowieckie, Rembielińska Mieszkanie na sprzedaż | 5 pokoi

Na sprzedaż gotowa inwestycja generująca dochód pasywny w modelu wynajmu pokoi. Lokal znajduje się w [...]

53,3 780 000 PLN
14 634,15 PLN/m²
17-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy