wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 1 149 000 PLN (16 867 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Bemowo
Jelonki Południowe Na sprzedaż 1 149 000 PLN 68,12 m2
Jelonki Południowe / Bemowo / Warszawa / mazowieckie, Strzelców Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie, na drugim pietrze w budynku z 2017 [...]

68,12 1 149 000 PLN
16 867,29 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Reklamy