wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 2 469 000 PLN (28 897 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Wola
Mirów Na sprzedaż 2 469 000 PLN 85,44 m2
Mirów / Wola / Warszawa / mazowieckie, Wronia Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Bez prowizji dla Kupującego Oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 85 m2, [...]

85,44 2 469 000 PLN
28 897,47 PLN/m²
4 dni temu Dodaj do notesu
Reklamy