wpisz ręcznie lub zaznacz na mapie
Średnia cena: 834 120 PLN (18 858 PLN/m²)

Mieszkania na sprzedaż

Zdjęcie i opis Pow. (m²) Cena Dodano Notes
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Na sprzedaż 850 000 PLN 34,5 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Bitwy Warszawskiej 1920 roku Mieszkanie na sprzedaż | 2 pokoje

Marzysz o mieszkaniu z duszą ale cenisz najwyższy standard i spokój? Ta oferta jest dla Ciebie. [...]

34,5 850 000 PLN
24 637,68 PLN/m²
tydzień temu Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Na sprzedaż 675 000 PLN 37,73 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Białobrzeska Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 37,73 m2 z [...]

37,73 675 000 PLN
17 890,27 PLN/m²
19-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Na sprzedaż 683 000 PLN 39,5 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Bitwy Warszawskiej 1920 roku Mieszkanie na sprzedaż | 1 pokój

Na sprzedaż mieszkanie 39, 5 M2 na Starej Ochocie w odnowionej kamienicy z cegły. Na 1ym piętrze ( [...]

39,5 683 000 PLN
17 291,14 PLN/m²
14-04-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Na sprzedaż 663 600 PLN 39,5 m2

Na sprzedaż mieszkanie 39,5m2 ( salon z osobna kuchnia, łazienka,przedpokój) do odświeżenia w [...]

39,5 663 600 PLN
16 800 PLN/m²
28-03-2026 Dodaj do notesu
Mieszkanie mazowieckie
Warszawa
Ochota
Stara Ochota Na sprzedaż 1 299 000 PLN 73,49 m2
Stara Ochota / Ochota / Warszawa / mazowieckie, Barska Mieszkanie na sprzedaż | 3 pokoje

Oferta bezpośrednia od właściciela. Proszę biura nieruchomości o niekontaktowanie się w sprawie [...]

73,49 1 299 000 PLN
17 675,87 PLN/m²
23-03-2026 Dodaj do notesu
Reklamy